Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 471×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

Diskuze: Pretty Little Liars

Nikdy nevěř hezké holce se strašlivým tajemstvím.

Clarissa.D

#6198 Car: Fakt? Ty voho, a já si kvůli tomu platím Hbo Go :-D Jinak výběr herců se mi celkem líbí. Nejvíc se mi líbil Nolan, ale toho hned v prvním díle zabili, takže mám smůlu. Akorát mě zarazila podobnost té nové bezpečnostní agentky s vyšetřovatelkou FBI z PLL (jak se sakra jmenovala?)

#6202 Car
2.4.2019 | 23:39:12
Car

#6201 Clarissa.D: to neni nutne no :D jj Nolan byl zajimavy, ale presne hned death, spis ta jeho sestricka zase tak uplne mrtva neni , to je pravda a n ajmeno si taky asi ted nevzpomenu

#6203 Clarissa.D
3.4.2019 | 22:02:31
Clarissa.D

#6202 Car: No tak musím říct, že po třetím díle jsem trošku zklamaná. Až moc to zavání -A týmem. Blondýna, co zemřela, ale ve skutečnosti mrtvá není. Mrtvola zvířete a vzkaz v autě (holky z pll tam našli prase, tohle byla „jen“ krysa). Zdá se mi, jako kdyby Marlenka vzala staré scénáře z PLL a jen tam přepsala jména. :/

#6204 Car
4.4.2019 | 14:44:23
Car

#6203 Clarissa.D: chtěla jsem se podivat dneska, ale uz to nedam, tak si to necham na zitra ale zni to teda nic moc no :-/ podobnost ciste nahodna, to se tedy moc netesim , no jinymi slovy proste jako Legacies a TVD, jak furt rikam Marlenka s Plecinkou se opravdu muzou vzit za ruce nekam se zahrabat a uz nevylejztat pac jako co je moc to je moc… to prece dlouhodobe nemuze nikoho bavit ani z nostalgie

#6205 Car
4.4.2019 | 23:39:40
Car

#6204 Car: doporucju si najit komentar od Azaretka55 https://www.topserialy.to/…nists-s01e03 u tretiho dilu na topserialech a ty komenty pod tim, je to docela zajimavy poctenicko jako to ze ta sestra neni mrtva vim uz od prvniho dilu to je proste nad slunce jasny – za chvili se dozvime ze neni mrtvej ani Nolan, ma vlastne nejaky dvojce a je pribuznej s Alison :D (proto je z ni ta matka tak šoking) hahaha jinak jo no mrtva krysa v aute to proste zavani PLL az moc

5.4.2019 | 22:30:45
Tercii

Souhlasím, holky. Je to PLL hadra, já si to říkám už od prvního dílu. Ve druhém díle, jak byl ten pohřeb, to bylo totéž v bledě modrém… Ještě tomu dám šanci, ale už vidím, že to Marlene stáčí zase do svých zajetých kolejí… Škoda. Nechtě si v každé postavě hledám ekvivalent z PLL… Blbý je, že většinou najdu. :D

10.4.2019 | 0:00:14
Clarissa.D

V dnešním díle sms „I see you. -A“ a já šla málem do kolen :-D Jinak, já taky v nových postavách hledám postavy z PLL. Caitlin je jasná Emily. Asi mi to nějak uniklo, ale proč nemůže chodit s tím Jamesem? (doufám, že jsem mu nespletla jméno). Ta matka Hodgkissová mi přijde taky divná. Nějak moc úmrtí na jednu ženskou, nezdá se vám? Manžel mrtvej, dcera „mrtvá“, teď syn a ona je v pohodě. :-D Buď se láduje xanaxem, nebo je zavraždila ona :-D Každopádně jsem zvědavá, co na nás Marlenka přichystala dál.

#6208 Car
11.4.2019 | 20:19:05
Car

#6207 Clarissa.D: jako ja si myslim ze ted uz s nim snad chodit muze ne? :D ja to taky porpavde moc nechapu, me spis fascinuje jak tam Ali a Mona furt chlastaj to vino :D a taky me zajima co se to vubec stalo mezi Em a Ali a taky ta zadost o rozvod…no takhle ja si myslim ze nakonec to bude tak ze matka Hodgkissova moc dobre vi ze jeji dcera je ziva akorat je nekde zasita…s tim manzelem je to divny a synem jakbysmet, nakonec bude trpet takovym tim syndromem ktery trpej matky ochranarky aby ji vsichni litovali :D

12.4.2019 | 20:41:09
Car

opet zajimavy dil ten dnesni …

#6210 Clarissa.D
18.4.2019 | 14:05:34
Clarissa.D

#6209 Car: taky jsem na to koukala s otevřenou pusou. Jako hodně to naznačuje, že za tím vším stojí ten Mason, ale jak známe Marlenku, tak to bude všechno úplně jinak. Ale zarazila mě jedna věc – zmínka o Mary a Alex Drakeových – potom, co provedli v Rosewoodu (vraždy, stalking, atd.) jak je sakra možný, že si lítají po svobodě, a mohly by jít po Moně?

#6211 Car
19.4.2019 | 13:26:53
Car

#6210 Clarissa.D: to ano naznacuje ale presne jak zname Marlenku, tak za prve bych se nedivila kdyby to nakonec byla sestricka ktera ma vrazedne sklony a zabila bratra … a uz vubec bych se nedivila tomu ze i bratr je nakonec zivy zdravy, ono to telo furt nic neznamena ne v Marlene svete bohuzel… ne asi to me taky dostalo… me hlavne dycky dostane hlavne to co je receno s ohledem na PLL … takze :D

21.4.2019 | 0:39:14
Clarissa.D

Hele, já bych se vůbec nedivila, kdyby do toho Marlenka znovu zapletla Alex a Mary. Z toho minulého dílu mám pocit, jako že by se jich měla Mona bát. Takže mě napadlo, že ten geniální šachista by mohla být jedna z nich. Logicky to smysl moc nedává, ale už u PLL jsme zjistili, že Marlene na nějakou logiku a smysluplnost zcela kašle :-D

#6213 Car
22.4.2019 | 21:24:03
Car

#6212 Clarissa.D: to ja taky ne, jako uz takhle je to trochu bordel ale takhle by to nabralo novy smer bordelu – spis staronovy, jako jo no taky jsem mela ten pocit ale presne meli by byt nekde zavreni jakoze… jo no v tomhle bych logiku prave uplne nehledala:D

#6214 Clarissa.D
24.4.2019 | 16:14:12
Clarissa.D

#6213 Car: Tak je to tak, jak jsme předpokládali. Mason to není. To bylo jasný. Akorát nechápu, jak ho Mona mohla vidět na tom sledovacím zařízení v karavanu, když jeho mobil měla ta Brooková. To snad mají v zápěstí implantovaný gps čip? Jinak se Marlenka drží svého obvyklého rukopisu – mrtvé postavy nejsou mrtvé; když někdo někomu posílá důležitou sms, nikdy nemá mobil u sebe; na záhadný místa chodí zásadně v noci a v tom nejnapínavějším okamžiku jim zhasne baterka nebo se vybije mobil :-D :-D :-D Jsem zvědavá, jestli tenhle spin-off skončí taky po první sérii jako Ravenswood, nebo budou pokračovat dál.

#6215 Car
26.4.2019 | 17:11:00
Car

#6214 Clarissa.D: tak tohle teda fakt nedavam holka :D jako kdybych to nerikala on je proste na zivu ja nevim jestli se mam smat nebo brecet pac tohle fakt neni normalni, jinak senator Hastings – taky dobra poznamka:D jinak jasne ze jo Mason tezko… jn to je taky fakt s tim mobilem ty jo :O je to tak a kdyz tam ma byt neco creepy nahodi tam radsi masku – jak originalni :D je to total traparna ale svym zpusobem me to bavi mozna prave proto jak unreal to je no :D no uvidime zatim je moc brzo ale teda kdyz se mrknes na tu sledovanost tak 460 tisic na prvni dil to je hoooodne chabý teda a pokud edna nekeca tak tahle serie ma jen 10 dilu takze to uz moc neni

#6216 Clarissa.D
26.4.2019 | 23:37:29
Clarissa.D

#6215 Car: Tak po dnešním díle už to vůbec nechápu. Viděla jsem to zatím jen v AJ, tak mi možná nějaké slovíčko uniklo, ale co to sakra má znamenat? To je jako fakt vydírá šéfka sekuriťáků? Nakonec se ukáže, že dceru chtěla zabít vlastní matka. Ukáže se, že Taylor byla adoptovaná a měla tajný poměr s Nolanem a zabila ho z nešťastné lásky, protože chodil s Avou, ne? :-D Jinak je fakt jenom 10 dílů, v promo videu na příští týden píšou, že zbývají dva díly. A co jsem koukala, tak zatím Freeform neoznámil, jestli se show ruší nebo bude pokračovat druhou sérií.

#6217 Car
2.5.2019 | 17:45:40
Car

#6216 Clarissa.D: ja se koukla az ted., pac az ted se objevili titulky … bud v klidu ja to nechapu taky a to jsem videla uz i cesky titulky :D ja tomu taky nerozumim proc zrovna ona by mela byt ,,acko" – twl jeste jak to nazyvaji stejne to je taky moc :D tak jako ja bych se nedivila nicemu uz, tak ne asi ja si furt tak trochu myslim ze jestli je Nolan skutecne mrtvy -coz jako tady v tomhle universu neni tak zcela jisty tak ano je dost pravdepodbne ze ho zabila prave Taylor , no ja co se divala na ty ratingy tak je to teda katastrofa… ale zacinat rovnou s plnou serii 22 dilu by taky asi nebylo zrovna moc fajn ale dala bych aspon takovou klasiku 13

#6218 Clarissa.D
5.5.2019 | 1:02:45
Clarissa.D

#6217 Car: Já na to koukla ještě jednou s českými titulky a něco mě napadlo – co když Taylor byla ta druhá pojistka Nolana a teď pracuje s Danou, a v té stoce to byla ona převlečená za prase? Navíc ten její špionážní karavan. Něco mi na ní nesedí. Jinak jsem ráda, že se vrací „stará dobrá“ Mona, těším se, až to v příštím díle rozjede :-D

#6219 Car
7.5.2019 | 13:18:32
Car

#6218 Clarissa.D: to se ti nedivim :D tak Taylor mi nesedi absolutne :D je jasny ze to nebude jen tak, to ano ale jestli ji sparuji s tim Masonem tak twl… :D

#6220 Clarissa.D
7.5.2019 | 21:39:08
Clarissa.D

#6219 Car: tak to bylo něco, zase jsme koukala v aj, protože se mi nechtělo čekat na titulky, hihi. Byl to teda mazec … konečně to začalo mít ty správný grády a doufám, že v příštím díle to bude ještě lepší ;) P.S.: Mona to teda rozjela na plný pecky.

#6221 Car
9.5.2019 | 22:03:30


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama