Sleepy Hollow (Ospalá díra) Co přinese nová sezóna Sleepy Hollow?

Co přinese nová sezóna Sleepy Hollow?

Co přinese nová sezóna Sleepy Hollow?

Přečtěte si článek naší redaktory Týnky o tom, co všechno prozradily o nové sérii hvězdy Sleepy Hollow na letošním Paley Festu.


2 0
13.9.2014

Sleepy Hollow: Season 2 přinese nové tváře a nové ústřední postavy

Podle ohlasů z realizačního týmu Sleepy Hollow nám tato nadcházející řada předvede spoustu jak známých tak i neznámých tváří. Producenti slíbili, že představí spoustu nových postav, lidských i nadpřirozených. Jednou z nich je i nová ústřední postava na místě kapitána Irvinga, který teď tráví čas za mřížemi. A uvidíme, jestli bude mít pro naše hlavní hrdiny stejné pochopení jako Irving.


Ichabod a Katrina se budou muset rozhodnout, co s Henrym

Výkonnný producent Alex Kurtzman poodhalil, že toto dilema bude jedním z hlavních témat druhé série a také řekl, že uvidíme jak se Ichabod a Katrina vyrovnají s faktem, že jejich syn je druhým jezdcem Apokalypsy. „I když je démon, je to stále jejich syn – a tak není jednoduché se rozhodnout, co s ním udělat“, řekl výkonný producent Len Wiseman. “Konec konců, můžete zabít svého vlastního syna? To bude příčinou střetu.”

Season 2 bude dál pátrat v minulosti dalších postav

První řada Sleepy Hollow posloužila k objasnění situace, jak tvrdí výkonný producent Mark Goffman — ale nyní, když diváci znají jednotlivé postavy a svět, ve kterém žijí, producenti říkají, že budou mít více možností se zaměřit na minulost dalších postav. Goffman zvláště poukazuje na to, že Abbie a její sestra Jenny, mají mimořádně zajímavou historii, kterou chtějí odhalit. „Za předpokladu, že by se Abbie dostala z Očistce, začne přemýšlet a podivovat se nad tím, co v ní je, a co ovlivňuje její současné chování.“ Producenti rovněž zmiňují, že Andy Brooks má také zajímavou minulost a doufají, že se jim ji podaří osvětlit, jestliže se Brooks opět vrátí mezi živé.

Viděli jsme konec Jenny Millsové a Andyho Brookse?

Fanoušci od finále první řady spekulují o osudu Jenny a Andyho. Naposledy jsme viděli Jenny v bezvědomí (a možná mrtvou) v převráceném autě po nepříjemném setkání s bezhlavým jezdcem. A Andy umírá poté, co Ichabod a Abbie způsobí zhroucení Washigtonovy hrobky, ve které Brooks zůstal uvnitř. Stačí říct, že to pro ně nevypadalo moc dobře- ale uvidíme jednoho z nich nebo oba i v druhé řadě? Producenti okolo toho předvádějí tanečky a prohlašují, že nesporně jeden je mrtvý, ale Goffman to celé zamotává svojí poněkud záhadnou zprávou: „Jedna z velkých věcí u Sleepy Hollow je, že můžete být mrtvý, ale to neznamená, že jste odešel“.

Dál Ichabod navždy vale svému koloniálnímu oblečení?

Vzpomínáte si na Ichabodovy prokleté těsné džíny? Nuže, když se fanoušci ptali, jestli ve druhé sérii Mr. Crane vymění své ošumělé oblečení z 18. století za něco modernějšího, producenti vzkázali fandům, aby si počkali. „Od samého počátku jsme dotazováni, zda se chystáme mu změnit oblečení. A já říkám absolutně ne – je to součást postavy. On je ve skutečnosti docela namyšlený a tvrdohlavý chlapík“, vysvětluje Wiseman. „On je zdvořile arogantní, on je typ postavy, která se nebude měnit“. Goffman dodává, že Ichabodovo koloniální oblečení je jeho ochranný štít, a poskytuje mu způsob jak přežít ve světě, který je mu tak cizí“.

Sleepy Hollow se vrací na obrazovky již 22. 9.!

Diskuze /8

227petr

Pecka! Už aby bylo 22.9. :)

webmaster
13.9.2014 | 9:33:59
herriete Lébl.

Nádhera už se nemohu dočkat na Ickyho a je super humor :D

13.9.2014 | 9:49:47
Danielle9

ej, už aby bolo 22.9…:-d:-D:-D

13.9.2014 | 11:28:01
Ann Taylor

No už se těším jak dlouho! :D Akorát tedy to „jestli se dostanou ven“ tak trochu je jasný, že všichni tři se ven dostanou. Ale na Jenny jsem zvědavá, tu mám ráda. Tak snad tím mysleli, že mrtvý je Andy, protože ten vlastně mrtvý je skoro celou dobu :D

#6 227petr
redaktor
13.9.2014 | 11:55:41
Aprok

Ichabod je prostě master :) taky se mi libí že pořad nosí oblečení ze své doby :) už se taky těším :)

13.9.2014 | 15:27:34
227petr

#4 Ann Taylor: Jenny není mrtvá. Když se koukneš na ten nový článek: Spoilery z prvních dvou epizod, tak tam máš názvy prvního a druhého dílu. Tak klikni na 1. epizodu s názvem This is war a tam máš fotky, na kterých je i Jenny.

#7 Ann Taylor
webmaster
13.9.2014 | 16:28:16
Ann Taylor

#6 227petr: Tak jelikož jsem ten komentář psala dřív, než vyšel článek se spoilery, tak jsem to nemohla vědět ;)

redaktor
13.9.2014 | 18:37:12
Ewael

Tak datum premiéry je super, je to dříve než jsem doufala :)

16.9.2014 | 23:02:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav