Sleepy Hollow (Ospalá díra) Katrina Crane

Katrina Crane

Katrina Crane

Tajemná čarodějka a Ichabodova žena.

Sezóny 2
2013 - 2015


Katrina a Ichabod se poznali během Americké války za nezávislost. Ona pracovala jako zdravotní sestra a přes počáteční odměřenost se nakonec do Ichaboda zamilovala a vzala si ho. Jejích štěstí ale nemělo dlouhého trvání, protože Ichabod byl v bitvě smrtelně zraněný. Ten naštěstí nevěděl o tom, že jeho žena patří ke konventu dobrých čarodějek, které mají za úkol chránit svět před nadcházející apokalypsou. Katrina se ocitala před nelehkou situací. Musela se rychle rozhodnout, a tak jí nezbylo nic jiného, než na Ichaboda seslat kouzlo, které ho uspí na 250 let a navždy sváže s tajemným bezhlavým jezdcem. Po Ichabodově probuzení a přijmutí skutečnosti, že se ocitl v daleké budoucnosti se dozvídáme, že ačkoli by měla být Katrina dávno po smrti, tak je místo toho uvězněna v neznámém světě, který nazývá svět mezi světy. Teď je řada na jejím muži, aby se jí pokusil vysvobodit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Nakonec celkem prekvapila…

10.4.2017 | 15:15:31
bartowsky

katrina byla pro mě nejlepší postavou a velmi mě mrzí jak to s ni dopadlo,celou třetí serii jsem věřil že se vrátí.doufám že nás bude čekat 4serie stéjně dobrá jako první a druha a zahrají si tam postavy jako Irving ,Abraham a katrina

10.5.2016 | 9:52:05

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav