Superstore Ben Feldman rekapituluje epizodu Wellness Fair

Ben Feldman rekapituluje epizodu Wellness Fair

Ben Feldman rekapituluje epizodu Wellness Fair

Každý týden nechává jeden z protagonistů Superstore diváky nahlédnout do zákulisí natáčení. Dnes to bude epizoda Wellness Fair, kterou zrekapituloval Ben Feldman, jehož známe jako Jonaha.


3 0
1.3.2017

Tento týden jsme byli v Superstore svědky další okouzlující geniality, která přiměla NBC k objednání 22dílné třetí řady. Tento díl napsal Owen Ellickson a jestli ho nesledujete na Twitteru, tak to asi nebude vaše jediná chyba.

Začneme u Amy, která řekne Glennovi, že jí není dobře a tudíž nepřijde do práce. Brzy ale pochopíme, že jde místo práce s dcerou do kina. America Ferrera a Elisabeth Day (která hraje její dceru Emmu) jsou do středozápadní zimy oblečené v rozkošné čepici a šále. Shodou okolností jsou v kině také MateoJeffem a Amy je uvidí, jak se políbí, což je samo o sobě také rozkošné, protože mají na sobě stejné kabáty a šály.


Následující den Amy (v rozkošné černé blůze) dál Dině tvrdí, že byla nemocná a Sandra lže, že ji falešný přítel Jeff bere do Paříže. Od Garretta, který má na sobě rozkošné zelené triko, se dozvídáme, že se koná veletrh zdraví. Glennovo nadšení pro již zmíněný veletrh zkazí Jonah (v naprosto rozkošné kostkované košili), když od něj pocítí závan intelektuální nadřazenosti. A tím začne jejich boj o prosazení nadřazenosti, který trvá celou epizodu.

Cheyenne Nichole Bloomové nepřekvapí NIKOHO tím, jak naprosto rozkošně vypadá v růžové. Amy jí a Garrettovi řekne, čeho byla svědkem v kině; oni naopak vynaloží úsilí, aby jí neřekli, co vědí celou dobu: Jeff a Mateo jsou nějakou dobu spolu a Sandřin vztah s Jeffem je podfuk.

ARTEMIS PEBDANI JE V SUPERSTORE! Dalo by se říct, že nikdy nevypadala tak rozkošně jako v uniformě zdravotní sestry. Ona a Jonah si rozumějí víc než Glenn, který podle všeho vlastní několik DVDček s filmem Babe 2, který, jak jsem při natáčení zjistil, je docela depresivní a děsivý a neměly by ho vidět děti.

Dina dá Garrettovi kondomy, zatímco Amy si to jde vyřídit s Mateem. Poznámka: America Ferrera skvěle ovládá umění nemotorných polovět. Marcus (Jon Barinholtz v té nejrozkošnější modré mikině na světě) se dozví o Mateovi a Jeffovi a vykecá to všem. A Glenn očividně nikdy nejel na kole.

Amy, ve snaze utáhnout s pomocí Cheyenne uzdu Sandřině fantazii, to ještě zhorší, když rozšíří další FALEŠNOU ZPRÁVU: Sandra je těhotná a asi si to nenechá. SMUTNÉ! Glenn s Jonahem se hádají ohledně práva ženy na volbu, dokud Glenn neomdlí, protože je zvyklý vypít každý den litry džusu. Vše se rozřeší v denní místnosti a Glenn se nemůže smířit s novinkou, že gayové můžou být tak „nudní“ jako Jeff. To kontroverzní debaty o americkém duchu doby jako je tato stojí za tím, že Superstore začali sledoval jak vlastenci, tak anarchisté, a tudíž poskytl kulturní pouto, které zahojí rány tohoto velkého národa. Epizoda skončí u Jonaha a Glenna, kteří na sobě mají rozkošné šály.

Foto: NBC

Zdroj: Entertainment Weekly

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E21: Tornado

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO


Titulky překládá: @Zuzi.K
Verze: S02E21.720p.HDTV­.x264-KILLERS

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Superstore a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Ze zákulisí

Ze zákulisí

Úspěch

Superstore nominován na cenu Zlatá nymfa

Superstore nominován na cenu Zlatá nymfa

Že patří Superstore mezi nejlepší současné komediální seriály teď dokazuje skutečnost, že si vysloužil nominaci na ceny Zlaté nymfy, které se každoročně udělují na Mezinárodním televizním festivalu v Monte Carlu.

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás