Superstore Lauren Ash o epizodě Ladies' Lunch

Lauren Ash o epizodě Ladies' Lunch

Lauren Ash o epizodě Ladies' Lunch

Každý týden nechává jeden z protagonistů Superstore nahlédnout diváky do zákulisí natáčení. Dnes se vrátíme zpátky k dílu Ladies' Lunch, který zrekapitulovala Lauren Ash, představitelka Di­ny.


3 0
7.3.2017

Když jsem si přečetla scénář k epizodě Ladies' Lunch, byla jsem radostí bez sebe. Konečně. Na to jsem vždycky čekala! Léta vyčerpávajících příprav se konečně vyplatila. V epizodě "Ladies Lunch“ jsem já, Lauren Ash, mohla konečně využít několik let praxe a hrát opilou. A teď aby bylo jasno – nejsem alkoholik. Dávám přednost výrazu „fanda alkoholu“. Myslím, že i většina Kanaďanů.

Nečekala jsem, že se to ještě zlepší. Byl tu legrační scénář, který napsala moje talentovaná kamarádka Vanessa Ramos; režíroval úžasný a báječný Todd Biermann; měli jsme fantastické hostující herce; JÁ JSEM MOHLA HRÁT OPILOU – určitě už nemohlo přijít nic, co by pozvedlo tento vysněný natáčecí týden do stavu nirvany, že? A pak, když už jsem nečekala, že by to šlo dotáhnout k dokonalosti, jsem si přečetla ta tři nejkrásnější slova, která jsem kdy ve scénáři viděla: „Dina jí chipsy.“ (Byly s příchutí barbecue, pro ty, koho to zajímá.) (A výborné.) (Ježiš, dala bych si chipsy.) (V Kanadě máme chipsy s příchutí kečupu.) (Věděli jste, že jsem Kanaďanka?) (Zmínila jsem to v předchozím odstavci.) (Můj kolega Mark McKinney je taky.) (Ale to už odbočuju.) (V podstatě jsem odbočila asi tak tři poznámky zpátky, ale to je irelevantní.)


Poté co Glenn vyzradí, že Amy chodí s Adamem do manželské poradny, Dina (kterou hraje neskutečně energická Lauren Ash) se rozhodne, že Amy potřebuje dámskou jízdu, aby se rozveselila. Amy zdvořile odmítne, ale Dina ví, že jen potřebuje pošťouchnout, aby šla… a tak ji zavře do korby náklaďáku a vezme ji tam proti své vůli. Unesená Amy se tak přidá k Dině, Sandře, Cheyenne, Carol, Justine a Myrtle na oběd. A ano, všichni jsme sledovali, jak naše roztomilá Linda Porter (Myrtle) jí ten steak celý natáčecí den.

V obchodě zatím kluci něco dělají a vymyslí hru s názvem „Muffinball“ blablbla, ale teď zpátky na dámskou jízdu. Takže. Sandra propásne šanci u své potenciální spřízněné duše, a místo toho dál tvrdí, že chodí s Jeffem; Cheyenne nemusí ukazovat občanku, aby dostala pivo; a Dina prozradí, že její oblíbená část penisu je „spodek“. (Tohle je pravděpodobně ta nejlepší hláška, kterou pro mě kdy napsali.) Nakonec se dámy vrátí zpátky do práce – ačkoli jsou pořád opilé jak dogy. Šílenost, co?

P.S. Byla ta scéna s karaoke pocta dámské jízdě, kterou jsme měly s Vanessou a Nichole Bloom (Cheyenne), a která zahrnovala snídani v podobě ramenu ve 4 ráno, mě zvracející zmíněný ramen ve 4:10 a pak pokračování karaoke do 5? To nemůžu potvrdit ani vyvrátit…

Foto: NBC

Zdroj: Entertainment Weekly

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E21: Tornado

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO


Titulky překládá: @Zuzi.K
Verze: S02E21.720p.HDTV­.x264-KILLERS

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Superstore a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Ze zákulisí

Ze zákulisí

Úspěch

Superstore nominován na cenu Zlatá nymfa

Superstore nominován na cenu Zlatá nymfa

Že patří Superstore mezi nejlepší současné komediální seriály teď dokazuje skutečnost, že si vysloužil nominaci na ceny Zlaté nymfy, které se každoročně udělují na Mezinárodním televizním festivalu v Monte Carlu.

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás