The Blacklist (Černá listina) Listina přivítá staré a nové tváře

Listina přivítá staré a nové tváře

Listina přivítá staré a nové tváře

Ačkoli je poslední epizoda před jarní pauzou už za námi, máme se v seriálu The Blacklist ještě na co těšit. Po přestávce nás totiž čeká příchod pár starých známých a dokonce úplně nová postava, která by se mohla zařadit mezi hlavní ansámbl seriálu.


11 0
24.2.2017

Nová hlavní postava?

Po jarní pauze by měl do seriálu zavítat herec Enrique Murciano (Without a Trace). Zahraje si vyšetřovatele FBI Juliana Galea, bývalého Resslerova kolegu a zároveň možnou pomoc či slabinu pro tým. Měl by se objevit v několika posledních epizodách aktuální série, a pokud bude seriál obnoven pro další řadu, stane se hlavní postavou. Informoval o tom server Deadline.

(Enrique Muricano v seriálu Beze stopy. Zdroj: CBS)


Návraty starých známých

Po pauze se ale mimo novou potenciální hlavní postavu můžete připravit i na pár návratů.

Už v 16. epizodě (tj. první epizodě po přestávce) se na scénu vrátí Janet Sutherlandová, také známá jako Aramova bývalá přítelkyně Elise nebo agentka Thrushes. Ve 14. díle 4. série jsme se dozvěděli, že začala pracovat jako informátorka pro NSA; jakou roli bude hrát v dalších epizodách se ale zatím neví.

17. díle to začíná být mnohem zajímavější. Herec Max Darwin se v epizodě představí jako mladý Alexander Kirk. Zda se bude jednat o flashback nebo vzpomínku se zatím můžeme jen dohadovat. Dále by se měl v 17. epizodě vrátit i Malý Nikos. Ten ve druhé epizodě aktuální série nedobrovolně pomohl Redovi, Tomovi a panu Kaplanovi najít nájemného zabijáka Mata. Také se silně spekuluje, že se v 17. epizodě vrátí i pan Kaplan nebo Katarina Rostova v podání Lotte Verbeek. Co se týče lokací, na kterých se seriál natáčí, je možné, že se v budoucnu vrátíme do tzv. Letního paláce. V těchto případech se jedná pouze o dohady.

(Max Darwin. Zdroj: IMDb.com)

Nezbývá nic jiného, než si na návraty a nové postavy počkat. Pauzu seriálu si můžete zkrátit některým z komiksových svazků, knihou s tématikou seriálu nebo spin-offem The Blacklist: Redemption, který měl dnes premiéru.

Diskuze /2

Lex Luthor

super těším se

24.2.2017 | 23:14:11
Mates225

Ještě k tématu: Joanna Adlerová byla na IMDb přidána k hercům ze 17. epizody. Zahraje si roli mladého Kaplana.

redaktor
26.2.2017 | 1:41:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Titulky

  • The Blacklist je dostupný i na českém Netflixu, a to s vlastními českými titulky.
  • Původní tým ve složení @lukascoolarik a @jeriska03 už seriál nepřekládá.
  • Titulky z Netflixu se objevují i na webu www.titulky.com.
  • Žádné informace o titulcích ani o tom, kdy budou dostupné, nemáme.

Listina se vrátí koncem září

Blacklist se vrátí o něco dříve

Blacklist se vrátí o něco dříve

NBC se rozhodla pozměnit svůj původní plán a posunout premiéru páté série dramatu The Blacklist o týden dopředu. Nového dílu se tedy dočkáme už 28. září a ne až v prvním říjnovém týdnu, jak tomu mělo původně být. Vysílací den ani čas se nemění.

A pokračujeme

Blacklist se dočká páté série

Blacklist se dočká páté série

Raymond Reddington představí ještě přinejmenším 22 nových položek. NBC obnovila seriál The Blacklist pro pátou řadu, která bude mít premiéru na podzim. Černá listina tak ve své páté sezóně překročí magickou hranici 100 epizod.

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás