The Blacklist (Černá listina) Trailer k epizodě Philomena

Trailer k epizodě Philomena

Trailer k epizodě Philomena

Po dvojepizodě z minulého týdne už víme, co má vlastně pan Kaplan v plánu a jaké je její spojení s Liz. V dalším díle nás čeká nečekaná návštěva pro Liz a příchod nové postavy. Jako vždy nám upoutávka prozradí o něco více.


7 0
24.4.2017

Už je to dávno, co jsme informovali o příchodu nové potenciální hlavní postavy. Herec Enrique Murciano se jako Julian Gale představí poprvé právě v epizodě Philomena. Jeho role v příběhu je zatím neznámá, ale určitě to bude zahrnovat i Resslera, protože je jeho bývalým kolegou.

(Donald Ressler a Julian Gale. Zdroj: NBC)


O panu Kaplanovi jsme se v poslední epizodě dozvěděli dost. A to i skutečnost, že právě ona se už několik měsíců snaží zničit Redovo podnikání. Její plán je stejně tak krutý jako její temná minulost. Při své cestě totiž doslova vyhrabala všechna těla, která kdy Red poslal navždy do země. Výrok: „Vím, kde jsou pohřbená těla,“ proto rozhodně nemyslela metaforicky.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Lex Luthor

Red se asi ještě dost zapotí, ale věřím, že Kaplana zvládne, říkal jsem si kam zmizela poté co jí muž co jí držel v chatě pustil, těším se na setkání Kaplana a Liz schválně jestli ji řekne o své minulosti s její matkou, Rusler by měl být Redův dvojitý agent v FBI nová postava jeho bývalý partner o tom možná bude vědět.

24.4.2017 | 20:59:04
Drahu68

Nějak jsem doufala, že by se Red a Kaplan mohli potkat a: chybělas mi a co jsme si … takhle jí bude muset zabít a výčitky už mít nebude …

25.4.2017 | 10:09:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Titulky

  • The Blacklist je dostupný i na českém Netflixu, a to s vlastními českými titulky.
  • Původní tým ve složení @lukascoolarik a @jeriska03 už seriál nepřekládá.
  • Titulky z Netflixu se objevují i na webu www.titulky.com.
  • Žádné informace o titulcích ani o tom, kdy budou dostupné, nemáme.

Listina se vrátí koncem září

Blacklist se vrátí o něco dříve

Blacklist se vrátí o něco dříve

NBC se rozhodla pozměnit svůj původní plán a posunout premiéru páté série dramatu The Blacklist o týden dopředu. Nového dílu se tedy dočkáme už 28. září a ne až v prvním říjnovém týdnu, jak tomu mělo původně být. Vysílací den ani čas se nemění.

A pokračujeme

Blacklist se dočká páté série

Blacklist se dočká páté série

Raymond Reddington představí ještě přinejmenším 22 nových položek. NBC obnovila seriál The Blacklist pro pátou řadu, která bude mít premiéru na podzim. Černá listina tak ve své páté sezóně překročí magickou hranici 100 epizod.

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás