The Blacklist (Černá listina) Trailer k epizodě The Artax Network

Trailer k epizodě The Artax Network

Trailer k epizodě The Artax Network

Po trochu komornější epizodě a nahlédnutí do Redovy hlavy se vracíme zpět do místa všeho dění, kde se tým snaží vypořádat se ztrátou Liz. Kromě emocionálního pohřbu nás čeká i zahájení lovu na osoby zodpovědné za její smrt.

9 0
25.4.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /8

drago111

Díky jsem rád že to tu zase někdo začal trochu aktualizovat byť v tak blbé situaci kdy se bude rozhodovat jestli seriál půjde do kytek nebo ne. Za mě mu dám šanci dokonce 3.série a pokud se neukáže že je LIZ naživu tak ze seriálem končím.

#2 lukascoolarik
25.4.2016 | 14:30:51
lukascoolarik

#1 drago111: Až tak? Já jsem naopak rád, že se scenáristé dál snaží vytvářet situace, které jsou zajímavější ke sledování. Např. Red a Liz na útěku nebo teď ta smrt Liz, kdy se s tím Red musí vypořádat. Seriál pak není až tak předvídatelný a mně osobně se to tak líbí. Ale chápu, že někoho to naopak může odradit.

#5 Edryan
webmaster
25.4.2016 | 15:01:35
megy

chcela by som sa touto cestou poďakovať tvorcom serialu, a zároveň naším prekladateľom, bez ktorých mi neznalci anglického jazyka by sme si to nepozreli, ešte raz dík, ste super a ešte niečo, hádam nám Liz nezomrela,čo? No uvidíme…

25.4.2016 | 15:47:42
vlcica1989

osobne to vidím tak, že ak je ohlásená 4. séria musia mať tvorcovia pripravenú bombu – buď sa vráti Liz (mne osobne by nevadilo keby nie) alebo sa objaví nová zaujímavá postava. Každopádne sa teším a rozhodne sledovať neprestanem

25.4.2016 | 17:36:21
Edryan

#2 lukascoolarik: Máš pravdu , ale v tretej sérii zabiť takú hlavnú postavu ? Pochopil by som v 4 možno až 5tej sérii ale pokiaľ bude mať seriál 5–6 možno viac sérii myslím že je priskoro na taký skok. Trvalo mi to pár dní ale tak nejak som sa s tým už zmieril .

#7 Fridiš
25.4.2016 | 17:39:07
drago111

Tak či tak pěkně s námi vybabraly LIZ by měla být mrtvá a mi nevíme nic. Jed RED otec LIZ , co se stalo při požáru domu, jak to bylo s její matko a žije pořád? atd. atd. Každopádně LIZ by měla být mrtvá a mi nevíme nic a přitom čekáme hodně dlouho. Pokud se něco dozvíte ve 4. nebo 5. sérii koho to bude zajímat? Hnijící LIZ?

25.4.2016 | 17:56:48
Fridiš

#5 Edryan: V game of thrones taky masakrujou jednu hlavní postavu za druhou, tak se asi tvůrci inspirovali :)

27.4.2016 | 15:50:01
Millis

V Homelande takisto nechali zabit hlavnu postavu, tusim v tretej serii a dalsia seria bola paradna. Len tam to neprislo tak prekvapujuco. Tu by ma to mrzelo a dufam ze Liz sa vrati.

28.4.2016 | 12:17:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Titulky

  • The Blacklist je dostupný i na českém Netflixu, a to s vlastními českými titulky.
  • Původní tým ve složení @lukascoolarik a @jeriska03 už seriál nepřekládá.
  • Titulky z Netflixu se objevují i na webu www.titulky.com.
  • Žádné informace o titulcích ani o tom, kdy budou dostupné, nemáme.

Listina se vrátí koncem září

Blacklist se vrátí o něco dříve

Blacklist se vrátí o něco dříve

NBC se rozhodla pozměnit svůj původní plán a posunout premiéru páté série dramatu The Blacklist o týden dopředu. Nového dílu se tedy dočkáme už 28. září a ne až v prvním říjnovém týdnu, jak tomu mělo původně být. Vysílací den ani čas se nemění.

A pokračujeme

Blacklist se dočká páté série

Blacklist se dočká páté série

Raymond Reddington představí ještě přinejmenším 22 nových položek. NBC obnovila seriál The Blacklist pro pátou řadu, která bude mít premiéru na podzim. Černá listina tak ve své páté sezóně překročí magickou hranici 100 epizod.

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás