The Middle (Průměrňákovi)
96/100 - 77×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Pauza
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
hrají
Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Patricia Heaton (Frankie Heck), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver), Daniella Bobadilla (Lexie), Greer Grammer (April)


Brick se setká se svou druhou matkou

Brick se setká se svou druhou matkou

Nedávno bylo oznámeno, že do naší seriálové rodinky míří nová herecká tvář. O koho jde a jakou roli si zahraje, se dozvíte v článku.


5 0
19.2.2017

Pamatujete si příběh, kdy se Brick narodil? Od devíti let se Brick snažil zjistit příběh o tom, kdy se narodil. Každý člen rodiny mu tento příběh úspěšně přibarvoval, neboť se báli, že se naštve, když zjistí úplnou pravdu. Brick byl totiž na několik týdnů zaměněn s jiným dítětem v porodnici, Blackem Fergusonem, a tak své první chvilky trávil s cizí rodinou.

Zní to jako příšerný příběh, na který je mimochodem sám Brick hrdý, jenže tento rok se se svou „druhou matkou“ setká znovu.


(Monica Horan a Patricia Heaton nalevo. Foto: CBS)

Paní Fergusonovou, Annu, si zahraje herečka Monica Horan. Monicu můžete znát ze seriálu Everybody Loves Raymond, kde si střihla hlavní roli se svou nejlepší kamarádkou Patricií Heaton (Frankie). Tyto dvě dávné kolegyně se po dlouhých letech opět setkají před kamerou a dodají epizodě, kterou mimochodem bude režírovat Charlie McDermontt (Axl), ten pravý komediální nádech.

Zdroj článku: TVLine

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !