The Middle (Průměrňákovi)
96/100 - 77×

The Middle(Průměrňákovi)

Frankie s Mikem se snaží uživit svou rodinu a vychovávat tři děti. Nejstarší Axl je oblíbený kluk, se kterým mlátí puberta. Sue se nikdy nic nedaří, ale i přesto je stále optimistická a nikdy se nevzdává, a nejmladší Brick je knihomol s divnými zlozvyky.

USA | 2009 | Pauza
vysílání
9 sezón | ABC | 24 minut
hrají
Eden Sher (Sue Heck), Atticus Shaffer (Brick Heck), Charlie McDermott (Axl Heck), Neil Flynn (Mike Heck), Patricia Heaton (Frankie Heck), Brock Ciarlelli (Brad Bottig), Beau Wirick (Sean Donahue), John Gammon (Darrin McGrew), Chris Kattan (Bob Weaver), Daniella Bobadilla (Lexie), Greer Grammer (April)


Mike Heck

Mike Heck

Mike je vysoký, upřímný, sarkastický a samotářský typ. Miluje sport a jeho výchova má trochu neortodoxní styl.

Sezóny 9
2009 - 2018

Mike má 3 děti, ale favorizuje si Axla, kvůli jejich společné lásky ke sportu. Většinou spolu sedí a koukají na zápasy, ale bohužel je Axl pryč z domu, a tak Mike musí sedět sám u televize s flaškou piva v ruce. Je vysoký, samotářský, sarkastický, dobře míněný a nespolehlivý. Také je známý svým přímočarým způsobem a emocionální stabilitou.

Pracuje v lomu jako manažer a vždycky nosí kostkovanou košili s džíny, kožený opasek a boty Red Wing 877. Mike často nevěnuje pozornost svým zbývajícím dětem. Sice nějakou dobu nevěděl, kde jeho dcera pracuje anebo si často nepovídá se svým synem Brickem, ale rozhodně je má velmi rád, i když to nezvládá říct nahlas.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
A Lonely Wolf

Super postava, jen mi přijde článek trošku divně sepsaný :O Nic ve zlém, ale ke konci se Vám to tam trošku motá…

9.1.2016 | 19:45:09