The Originals S04E09: Queen Death

S04E09: Queen Death

S04E09: Queen Death

Překvapivé spojenectví a srdceryvná oběť… Když Prázdnota pošle Vincentovi děsivou zprávu, musí spolupracovat s Hayley a Freyou, které se vydávají na zoufalou misi, aby Prázdnotu zastavily jednou provždy, nehledě na oběť kterou by musely podstoupit. Klaus odmítá, aby kdokoliv z jeho rodiny musel za poražení nepřítele zaplatit tu nejvyšší daň, proto utvoří překvapivé spojenectví a dá do pohybu plán, který by mohl navždy změnit rodinu Mikaelsonů.

cz sk en
19.5.2017
43 minut

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Car

ten konec jak se tam objevila mrcha byl fakt desivej :D no Elijah urcite mrtvy neni to si nemyslim ani v nejmensim :-) dil to byl bomba jako vzdy :-)

24.5.2017 | 0:24:36
eli.hot

Hrozně jsem toužila, aby někdo setnul Elijahovi kohoutek…a zase nic?! A já už měla radost. Jinak když vědí, že je jedinou zbraní Hope, proč jí do háje nepomáhají se rozvíjet?!

23.5.2017 | 18:13:12
Drahu68

Jak pejsek s kočičkou vařili dort … já se Hayley nedivím, že neví jak se tvářit… tam není co cítit – zlo je z její krve a po ní nic nechtějí. Chtít tu logiku je moc, ale přeci jen…

23.5.2017 | 17:53:50
Billy the Kid

já budu asi plakat, ne jen ne hugo boss :(

23.5.2017 | 16:01:39
Kubaskou

Coming Soon: další „nečekané“ oživení..

23.5.2017 | 15:55:24
KaraSnowAllen

Pápá Elí, pápá. :D Ne, nemám z toho tak velkou radost, ale ta postava mi poslední dobou přišla hodně nesnesitelná, že si o to vyloženě říkala, nicméně je jasné, že se zase objeví nějaký zázračný způsob, jak ho přivést zpět. Pro něj to tvůrci určitě udělají, ale chudinka Cami, to mě jen lákali a pak stejně prd..a ano, stále mi tam chybí, po její smrti jsem byla 24 hodin docela nesvá a to se mi jen tak nestává. Marcela žeru, jeho důvody pro to, co dělá jsou dost pochopitelné ve všech ohledech, přesto na něj každý peskuje, ale hlavně, že Klaus udělá kdejakou chujovinu a je pokaždé king. :D Reakce Hayley byla opravdu hodně…plytká. Milovala ho, ale třeba byla jen v šoku, někdy se prostě někdo zarazí, než aby se na místě zhroutil. Hádám, že to bude ona, kdo Elijaha přivede zpět.

23.5.2017 | 13:10:38
Michiko Karasu

Já musí říci, že jsem byla dnes naprosto, ale naprosto spokojena, pro mě asi nejlepší epizoda TO vůbec, mělo to spád, zvrat a byly tam emoce. Stalo se to, v co jsem ani nedoufala, Elijah umřel, ale ne tak docela, takže nebudou zas někoho otravně tahat ze záhrobí, přesto jsme ale viděli, jak s jednotlivými postavami cloumají emoce, hlavně s Klausem, který je zničený a nechce si bratrův odchod připustit, Freya je zničená. Jediné, co mě zklamalo byly reakce Hayley, chovala se poměrně klidně na to, že láska jejího života „zemřela“, její reakce byla opravdu až moc vlažná, ale nic není dokonalé, pro mě to vždycky táhlo pouto mezi Klausem a Elijah, takže za mě perfekt, jeho reakce byly perfektní a jen se těším kam to rodinku dovede. Snad nám ale Eli nezemře, jinak končím :D Za mě dnes 110% :)

21.5.2017 | 10:05:39
Fifipek

Další díl za námi, musím říct, že jsem hodně rád, že bude pátá série..Trochu mi tu vlastně díky té zkrácené sérii chybí jakási výplň, kdy například Freya učí malou Hope kouzla a podobné věci, které by možná dostaly prostor, kdyby to byla klasická série…To, že Elijay přežije asi netřeba řešit, nicméně nevím, jestli netečnost Hayley mám přisoudit špatnému scénaři, kdy opravdu nevěří, že by byl mrtev nebo prostě špatnému herectví její představitelky, která již dlouhodobě předvádí asi dvě „herecké“ tváře na všechno…

21.5.2017 | 1:41:52
ghostone

doufám že se probudí starý dobrý Niklaus a roznese je jako vždy! Jinak bez elijah to bude stát za prd.

20.5.2017 | 19:13:56
GingerGin

Tak já doufám, že nás teď nebudou stejně jako u Cami lákat an naději, že to Elijah přežije a pak ho prostě nechat umřít. Taky mě trochu zarazila reakce Hayley, ale dalo by se to svést na to, že prostě si jen nehodlá připustit, že je „mrtvý“ a věří tomu, že ho dostane zpátky. Scéna, kdy se Elijah ptal, kde je Niklaus…a jak mu Hayley a Freya lhaly…A ten jeho výraz úlevy, že jeho bratr za ním přijde, aniž by věděl, co měl v plánu…A nebo scéna s Hope, kdy se ptala, jestli je Elijah nemocný a jestli mu může pomoct…Chjo, proč musí kolovat zvěsti, že někdo nakonec fakt umře? Dost se toho teď bojím :/

20.5.2017 | 18:38:35

Stav překladu

Epizoda S04E09: Queen Death

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Moreene a @LadyAlex a @227petr

Přečasy: @Ladick

Připravujeme verze The Originals:

  • //… S04E09 TBS //

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 8. a 9. díle?

Co nás čeká v 8. a 9. díle?

Klaus a Hayley se vydají za Davinou do říše Předků. Elijah je nucen s Marcelem uzavřít nelehké spojenectví. Vincentovi nezbude, než spolupracovat s Freyou a Hayley.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás