The Originals Co nás čeká v 19. - 20. díle?

Co nás čeká v 19. - 20. díle?

Co nás čeká v 19. - 20. díle?

Konec druhé řady se bude točit kolem Dahliiny honby za malou Hope. Klaus se ji se svými sourozenci bude snažit zastavit.


9 0
19.4.2015

19. When the Levee Breaks

Datum premiéry: 20. dubna 2015

Dahlia dává Klausovi a Hayley ultimátum ohledně vydání malé Hope. Elijah se pokouší přesvědčit Klause, že je zapotřebí, aby v boji proti Dahlii spolupracovali, ale Klaus je rozhodnutý jít proti Dahlii se svým vlastním plánem, který ostatní znepokojí. Hayley realizuje své pokusy proti Dahlii a vymyslí riskantní plán, do kterého se zapojí i Aiden. Freya dává Rebece a Elijahovi ultimátum a Marcel vymýšlí plán, jak nejlépe přerušit Klausovo nevyzpytatelné chování.


20. City Beneath the Sea

Datum premiéry: 27. dubna 2015

Dahlia vymyslí šikovný způsob, jak dostat Klausovu pozornost, a zároveň mu říká zajímavé informace o malé Hope. Tím ho nechává s lákavým návrhem, který si musí promyslet. Elijah a Freya mají odlišné názory na to, jak nejlépe zvládnout blížící se konec Dahliina ultimáta. Během toho přijdou Rebekah, Davina a Cami s vlastní strategií. Po střetu mezi Elijahem a Jacksonem učiní Hayley těžké rozhodnutí ohledně její dcery. Vincent se snaží zbavit své čarodějnické minulosti, proto se spojí s Davinou a nabídne jí zajímavý návrh.

Diskuze /2

naděnka

Celkem se to dalo čekat , ale stejně se těším :)

19.4.2015 | 19:02:56
misa.k

Klaus :-) bude zlobit :D těším se

19.4.2015 | 19:42:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pátá řada

Foto: CW

Pátá řada seriálu The Originals:

Reklama

Anketa

Článek: Caroline se objeví v páté řadě.

Chtěli byste vidět Klause a Caroline spolu v The Originals?

75%
17%
8%
276 hlasů

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás