Vikings (Vikingové) Datum premiéry druhé řady oficiálně oznámeno!

Datum premiéry druhé řady oficiálně oznámeno!

Datum premiéry druhé řady oficiálně oznámeno!

Tak jsme se konečně dočkali. Premiéry se dočkáme ve čtvrtek 27. února 2014 (u nás pátek 28. února 2014). Více informací v článku.


2 0
21.12.2013

Premiéra druhé řady byla dlouho utajována, prvně jsme věděli, že se jí dočkáme v první čtvrtině roku 2014. Poté jsme se dočkali oznámení, že premiéra bude v únoru a až dnes jsme se konečně dozvěděli, že se druhé řady Vikingů dočkáme právě 27. února.

Tvůrci se rozhodli rozproudit své fanoušky, proto jim zadali úkol: pokud bude mít „Raid to Reveal“ na Instagramu 900 líbí se mi, na Twitteru 900 retweetů a na Facebooku 900 sdílení, tak nám všem tvůrci oznámí premiéru druhé řady. Fanoušci nezaváhali a ihned se pustili do všech úkolů, které měli rychle za sebou, proto již známe premiéru, která je oficiálně potvrzena.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pátá série Vikings

Co všechno víme o páté sérii?

Co všechno víme o páté sérii?

Ihned po skončení čtvrté série se začaly objevovat otázky týkající se páté řady. Pojďte se podívat na to, co všechno zatím víme o pokračování, kterého se dočkáme ještě letos.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás