Z Nation Going Nuclear - poepizodní rekapitulace

Going Nuclear - poepizodní rekapitulace

Going Nuclear - poepizodní rekapitulace

Zpátky k naší hlavní skupince, čeká je totiž velmi nemilá situace. A jak všechno dopadne, když zombie Začnou zářit?


6 0
19.11.2014

Seriál se opět drápe nahoru, téměř 1.5 milionu diváků. Snad ty čísla do konce série vydrží.

Příběh se konečně vymotal z dramatických halucinací a prim opět hráli zombíci, zářící radioaktivní zombíci. A nebyl by to Z Nation, kdyby veškeré šťastlivce, kterým se povedlo doteď přežít v tomto nehostinném světe, s parádou neodpravil do říše nemrtvých. Charaktery postav ani Murphy se svými vtipy se nám vlastně nikam neposunuli, jen poklidné zabíjení Zéček a trochu rakoviny k tomu. Pro příště ale víte, že pohánět letadlo alkoholem není dobrý nápad.


Příště nás konečně čeká shledání obou skupin a následně návštěva plně ženské komunity. No jak tohle asi může dopadnou, všichni správně tušíte… Jen aby byl díl stejně málomluvný a brutální jak slibuje upoutávka ;-)

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

atack

jen nechapu jak malo tolik lidi umrit kdyz jen nase skupinka zabila uz desitky zombie :D

#3 Tony-Z
19.11.2014 | 8:34:06
lukforce

neznalost a panika ;) kdybys nevěděl, co to je zombie a byl v nějakym větším městě, kde by propukla okamžitá panika, tak hádej, co z tebe bude :D

19.11.2014 | 9:33:48
Tony-Z

#1 atack: Zkušenosti a přirozenej výběr. Na začátku ti udrží na živu část lidí prostředí (bunkry, řídce osidlené a odlehlé lokality,…), technika (obrněná vozidla, zásobené lodě, zbraně s dostatečnou zásobou munice,…), komunita (rodina, osobní ochranka, vojenská/policejní jednotka, dobrá parta,…) nebo štěstí. Když přežiješ první nápor, získáváš zkušenosti a pokud jich máš dost i po tom co počáteční výhoda vyprchá (v lokalitě dojdou zásoby/přisune se k ní nebezpečí, technika vyčerpá pohonné hmoty, komunita se rozpadne, štěstí vyprchá), stane se z tebe v novém ekosystému vrcholový predátor ;-)

19.11.2014 | 17:00:16
ScaryX

No… tady je to braný trochu s nadsázkou. Chuck Norris ve svých filmech taky postřílel asi tolik mužů jako všichni Američane ve světové válce, možná v obou dohromady :D Ve skutečnosti, a celý zombie žánr je na tom vlastně postavený, by nejspíš přežilo mnohem méně lidí, jestli vůbec někdo. Jenže na takový seriál by se asi nikdo nedíval, že? ;-)

webmaster
19.11.2014 | 21:10:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Reklama

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás