Z Nation Walking Dead vs. Z Nation

Walking Dead vs. Z Nation

Walking Dead vs. Z Nation

Když minulý týden došlo v seriálu Walking Dead k poměrné zlomové události, bylo otázkou času, než se toho chytnou fanoušci Z Nation. Podívejte jak to dopadlo. Článek obsahuje spoilery z posledních epizod WD.


9 0
4.11.2015

Jak jistě víte, v předminulé epizodě Živých mrtvých došlo k údajné smrti jedné z hlavních postav, Glenna. Jako by nestačilo, že o týden dřív to schytala naše Cassandra. A reakce ze strany Z Nation ale na sebe nenechala dlouho čekat: „Glenn je v poho, Murphy ho kousnul“! A pak se žezla chytila internetová tvořivost. Ostatně podívejte se sami na Nového Glenna a Murphyho nového parťáka.

Co na to říkáte? Příchod zombieGlenna by naši příběhovou linii jistě oživil, že? Srovnávání těchto dvou seriálu se ale prosím zdržte (všichni přece dobře víme, že Z Nation je jasně lepší :D).

Diskuze /5

Tony-Z

Říkám, že odkazům na Twitter moc nerozumím. účet tam nemám a když si proklikám všechny odkazy, tak nějak nechápu, co bych tam měl vidět? Nějakej obrázek nebo co? Pokud ano, tak proč není odkaz přímo na ten konkrétní obrázek?

#2 ScaryX
4.11.2015 | 21:33:32
ScaryX

#1 Tony-Z: Funguje to jako zdrojování autorství fotografií. A obrázek je tak vložen přímo s textem tweetu (včetně odkazování na další uživatele), takže by měl být v pořádku zobrazen.

#4 Tony-Z
webmaster
4.11.2015 | 22:58:35
Ladybug93

:D tak to by mě nenapadlo..Z Nation mě od 2. sezony moooc baví, tu ptvní jsem přetrpěla.. A WD s aktuální řadou je taky pecka.

4.11.2015 | 23:13:21
Tony-Z

#2 ScaryX: Už to mám. Moje blbost. Sorry.

4.11.2015 | 23:26:35
Ludo123

Zvlášť ta druhá fotka je super.:D:D:D:D:D. Mám rád oba seriály, ale srovnávat je nejde.

5.11.2015 | 1:34:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Reklama

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás