Zoo Co nás čeká v následujících epizodách?

Co nás čeká v následujících epizodách?

Co nás čeká v následujících epizodách?

Už máme za sebou první dva díly seriálu Zoo, které nám trochu zamotaly hlavu. Bylo by tedy dobré zjistit, kdy nás čekají aspoň nějaká vysvětlení. Na co se můžeme těšit v následujících třech dílech se dočtete uvnitř článku.


8 0
14.7.2015

3. The Silence of the Cicadas

Datum vysílání: 14. července 2015

Jackson Oz a Abraham Kenyatta letí do Japonska, aby zde získali nazpět část výzkumu Jacksonova otce, který se týká zvířat. Jamie přesvědčí Mitche, aby ji doprovázel na cestě do jejího rodného města v Louisianě, kde chce senátorovi ukázat, co zjistila o abnormálním chování lvů v zoo. V Paříži je Chloe jako první přijata záhadným agentem Gaspardem Alvesem, který hledá příčinu podivného chování zvířat. Vězení v Mississippi napadnou vlci a vězeň uteče z cely smrti.


4. Pack Mentality

Datum vysílání: 21. července 2015

Jackson, Abraham, Mitch, Jamie a Chloe dostali od nejvyššího agenta zpravodajské služby za úkol, aby našli příčinu zvláštního chování zvířat po celém světě. Když tým cestuje do Mississippi, aby vyšetřil vlčí útok na věznici, rozhodne se Mitch s Abrahamem, že chytí jednoho z vlků, a Chloe, Jackson a Jamie zjistí, že uprchlý vězeň Evan Lee Hartley by mohl být do útoku nějak zapletený. Tým potkává agenta FBI Bena Shafera.

5. Blame It on Leo

Datum vysílání: 28. července 2015

Jackson, Jamie a agent Shaffer hledají v Alabamě chemika vlastnící důkazy, které usvědčují Reiden Global z toho, že má organizace podíl na podivném zvířecím chování. Mezitím Chloe, Mitch a Abraham letí do Ria de Janeira, aby oddálili plán místní vlády, která se chystá vyhubit všechny netopýry. Zde se také setkají s nemilosrdným drogovým králem.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E08: Stakes on a Plane

en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Zoo:

  • … S03E05 HDTV x264-LOL

Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Jamie se pokouší dopadnout zbývající Pastýře, Mitch se snaží zachránit Clementine a celý tým se vydá osvobodit Isaaca. To a mnohem víc nás čeká v následujících dílech Zoo. Oficiální popisy epizod najdete uvnitř článku.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny