Arrow Co nás čeká v druhé půlce série?

Co nás čeká v druhé půlce série?

Co nás čeká v druhé půlce série?

Po silvestrovských radovánkách se vracíme s novými informacemi k druhé sérii, které v pár bodech sepsala Patty.


4 0
4.1.2014

Viděli jste: Pokrevní bratr alias radní Sebastian Blood se pomocí séra Mirakuru snaží vytvořit armádu super vojáků, a jeho dalším testovacím subjektem se stal Roy. Bylo odhaleno, že Slade Wilson se chce pomstít Oliverovi a Barry Allen, který navštívil Starling City, okouzlil Felicity a poté se vrátil zpět domů do Central City, byl zasažen zábleskem světla.

Uvidíte: „Po pauze se vrátíme ve velkém stylu,“ slibuje Andrew Kreisberg. Arrow pronásleduje muže v masce lebky a „Uvidíme Sladea a jeho intriky, kterými se bude snažit dostat Olivera ke dnu. Slade má v druhé polovině série velice specifický cíl a myslím si, že lidé budou překvapeni, až zjistí, co tím cílem je a co to pro Olivera znamená.“ Zpátky bude taky Amanda Wallerová a spolu s ní další epizoda zaměřená na Diggla.


Řešit se bude také záhada 2. série: Co se děje s Laurel? „V následujících epizodách je pro ni nachystána spousta věcí,“ říká Kreisberg. „Její závislost bude zpět, sáhne si na samé dno. A Katie Cassidy předvádí úžasné výkony.“ Se slečnou Lancovou nás také čekají flashbacky ještě z doby před ostrovem. A co další dívka v Oliverově životě? Co se přitažlivosti mezi Oliverem a Felicity týká, „Děláme to, co cítíme, že je správné,“ říká Kreisberg. „A máme štěstí, že doposud s našimi rozhodnutími velká část diváků souhlasila.“

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /11

z_uzu

Oliver a Felicity <3

4.1.2014 | 18:54:12
Freddy951

Velka vdaka patri EDNE ze nam poskytujete stale nejake informacie,vi­dea,rozhovory o Arrowovi…Je to super,ze takto mozeme skratit cakanie,takže si to naozaj važim co pre nas robite:) Cosatyka Sladeovho ciela,tak nechcem už moc špekluovat ale podla Kreisbergovych slov a poslednej epizode kde Slade povedal že skazi tych,ktorych Oliver miluje(Fel) si myslim,že by ju eventuelne mohol nejako kontaktovat,kedže ho nepozna a skusit ju nejako dat na svoju stranu :)Ale je to naozaj prve čo ma napadlo,pri čitani Kreisbergovej vety :)

#3 Hanzen
4.1.2014 | 19:11:47
Hanzen

#2 Freddy951: Děláme to rádi :)

4.1.2014 | 19:16:56
Kubyk002

Taky se přidávám k chvále EDNY :) Myslím, že stejně udělají to co nikdo nebude čekat :) A proto mě tento seriál neskutečně baví… jen co by mě potěšilo, kdyby se nějak zbavili Laurel, která mi je od poloviny první sezony fakt nesympatická svým chováním :/ to by bylo pro mě příjemné překvapení :)

4.1.2014 | 21:53:32
Liss93

No já jsem velmi zvědavá, co má Slade přesně v plánu. Buď se bude snažit Digga a Fel poštvat proti Oliverovi, a nebo jim něco udělá a Ollie si to bude vyčítat. A s Laurel ať se děje cokoliv, klidně by mohla odjet na zbytek série na dovolenou :D

#6 Hanzen #7 Patty01
5.1.2014 | 2:22:34
Hanzen

#5 Liss93: Zabil :D No bohužel v 11 jí bude věnován vcelku velký prostor :P

#7 Patty01
5.1.2014 | 10:38:24
Patty01

#5 Liss93: #6 Hanzen: Kdyby jenom v 11 :-D V epizodách 10 – 14 bude mít spoustu prostoru. Vím, že se to většině lidí nelíbí, ale já se na to hrozně těším. I když jsem asi jedna z mála, Laurel je moje oblíbená postava.

5.1.2014 | 10:44:07
Liss93

Vy jste tedy poslové dobrých zpráv :D No nic, 4 díly ji nějak přetrpím, pak ji doufám deportují na ostrov :D

5.1.2014 | 14:40:35
pampeliska

Také se moc těším na další díly, díky, že nám čekání krátíte povídáním a videi.

p.s. i pro mě je Laurel oblíbená postava.

5.1.2014 | 15:44:35
juliajanis16

už se těším na úterý je nový díl:*

5.1.2014 | 18:27:55
juliajanis16

ne v úterý ale ve čtvrtek

5.1.2014 | 18:29:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás