Arrow David Ramsey mluví o tom, co na Digglea čeká v několika následujících dílech

David Ramsey mluví o tom, co na Digglea čeká v několika následujících dílech

David Ramsey mluví o tom, co na Digglea čeká v několika následujících dílech

Už delší dobu jsme v seriálu neviděli Spartana, protože Diggle se vypořádával se svým vězením. Kromě toho jsme ho ještě neviděli bojovat s Prometheem, na kterého již brzy narazí.


16 0
13.2.2017

Hlavní padouch této série si už sice zařádil dost, ale v posledních epizodách se moc neobjevil. Nedávný rozhovor s hercem Davidem Ramseym odhalil brzkou konfrontaci mezi Digglem a Prometheem: „Mezi Prometheem a Digglem dojde k momentu, který jsme ještě neviděli. Mluvil jsem ohledně toho se scenáristy. Jejich setkání skončí fyzickým kontaktem. Všichni samozřejmě čekáme na Oliverův a Prometheův vzájemný střet, ale i Diggle se s ním utká. Nechtěli jsme, aby Diggla úplně zlikvidoval, ale chtěli jsme tím ukázat, že je stále velkou hrozbou. Je to skvělá scéna.“

Z rozhovoru je tedy jasné, že Prometheus a Diggle se brzy střetnou ve vzájemném souboji, který Diggle prohraje. Kromě této věci řekl David Ramsey i něco k tomu, proč se Diggle aktuálně o Promethea moc nezajímá: „No, tento rok to Diggle nemá lehké. Neříkám, že letos mu to nepřemýšlí, ale spíš není v centru dění, protože jeho mysl je někde jinde. Diggle se tento rok vypořádává s novým týmem, lituje toho, co se stalo, přemýšlí nad vězením, svou manželkou, svým synem, Flashpointem a útokem mimozemšťanů. Je tu skutečně hodně věcí, nad kterými přemýšlí více než nad Prometheem.“


(John Diggle jako Spartan na fotografii z třináctého dílu. Foto: CW)

Se všemi problémy, které Digglea tento rok pronásledují, není ani moc vidět v akci. „Je to v pohodě, taková jiná výzva. Je to však akční seriál a já toužím po tom se vrátit zpátky k týmu. Byla tu sice chvíle, kdy jsem byl zpátky, ale zase mě zavřeli do vězení. Toužím po tom se vrátit. Mám Digglea rád, ale zároveň mám rád i Spartana,“ řekl David Ramsey. Očividně touží po tom se vrátit zpátky do týmu, aby mohl vystupovat jako Spartan.

Diskuze /3

Lex Luthor

Lepší jako Spartan než jako John Diggle, který se v seriálu trápí. Postavu Diggla bych měl radši kdyby vystupoval jako Spartan a jen Asistoval Oliverovi.

13.2.2017 | 16:22:59
DikZa2Ban

Diggle mě už nebaví.Mohli by ho nechat zabít.

13.2.2017 | 20:19:26
default

Diggle je moralni koucer ufnukane Olivy. Bez nej by serial skoncil snad uz v druhe serii. Holt je tam zapotrebi. Spartan je fajn, ale ta jeho helma… ach jo.

14.2.2017 | 10:04:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás