Arrow Do páté řady míří další samozvaný strážce

Do páté řady míří další samozvaný strážce

Do páté řady míří další samozvaný strážce

Ve Star City bude tento seriálový rok „přestrážcováno“, protože se v seriálu setkáme s dalším ochráncem, který vystupuje pod přezdívkou Ragman.


27 3
27.7.2016

Další mužskou posilou seriálu Arrow se stává mladý herec Joe Dinicol, který je známý ze seriálů The L.A. Complex, Betas, Grey's Anatomy či Blindspot. Ztvární opakující se postavu jménem Rory Regan. Poprvé se s ním setkáme už ve druhé epizodě The Recruits.


Rory Regan se vydává do Star City, aby tu nalezl odpovědi, ale místo toho nalezne Green Arrowa. V komiksech se jedná o samozvaného strážce Ragmana a je velmi pravděpodobné, že se seriálový Rory Regan této budoucnosti dočká.

Diskuze /8

Kimberlly

Obsadenie ma teší, pretože v Blindspot som si ho obľúbila. Jedno z mála svietiel nového Arrowa? :)

27.7.2016 | 16:48:22
lukascoolarik

To už snad nemyslí vážně. :-D

#4 Stardos
webmaster
27.7.2016 | 16:49:58
Bane

To bude komedie

#4 Stardos
27.7.2016 | 21:31:31
Stardos

#3 Bane:
#2 lukascoolarik: Bez ohledu na to, jak se rozhodnou, se vždy najde někdo, kdo to nutně musí shazovat, a to to ani neviděl.Docela uvažuju nad tím, jestli to není fanoušky, že kvalita klesá, už se docela po těchto komentářích k tomu přikláním

#5 HellTsuku #6 Rubi #8 lukascoolarik
27.7.2016 | 22:32:06
HellTsuku

#4 Stardos: Oni se těžce dokáži věnovat, pěti postavám, a teď tam dávají ještě víc. To zrovna není dobrý nápad

28.7.2016 | 6:05:59
Rubi

#4 Stardos: A já začínám tenhle seriál nenávidět a je to díky právě takovým nenávistným komentářům, které mi ten seriál úplně znechucují.

#8 lukascoolarik
28.7.2016 | 10:33:00
Harmasan

Mě teda nic a nikdo Green Arrowa neznechutí…

28.7.2016 | 22:54:16
lukascoolarik

#4 Stardos: Nutně to fakt nedělám. Ale každý soudný člověk snad musí uznat, že těch bdělých strážců už do nadcházející série nacpali tolik, že tohle téma se prostě bude muset vyčerpat a znechutit. A k tomu, že jsem to ještě neviděl… Podle téhle logiky by nikdo neměl komentovat žádné novinky, ať už pozitivně či negativně, dokud se Arrow zase nezačne vysílat.

#6 Rubi: Stačí si nebrat názory druhých tolik k srdci. Koneckonců jsou to jenom názory. Pokud se ti seriál líbí, vůbec nic proti tomu nemám a každý rozumně komentující člověk to uvidí stejně. Já tam ale vidím chyby a občas na ně upozorním, protože můžu. Všechno je to ale subjektivní a jde o otázku vkusu. A nejlíp uděláš, když se na lidi jako já vykašleš, a nenecháš si kazit oblíbený seriál. To myslím čistě v dobrém slova smyslu. :-)

webmaster
3.8.2016 | 22:26:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás