Arrow Komiksový seriál o Black Lightningovi se možná přesune na stanici CW

Komiksový seriál o Black Lightningovi se možná přesune na stanici CW

Komiksový seriál o Black Lightningovi se možná přesune na stanici CW

Seriál o Black Lightningovi ještě nevznikl, ale už nyní se spekuluje, že se ze stanice FOX přesune na stanici CW. Více informací o možném pátém komiksovém seriálu stanice CW naleznete uvnitř článku.


17 2
3.2.2017

Tvůrce Greg Berlanti se možná dočká svého třetího seriálu na stanici CW. Aktuálně produkuje seriály Supergirl a Riverdale, ke kterým možná přibude i seriál o Black Lightningovi. Seriál se měl původně vysílat na stanici FOX, ale ta se nakonec rozhodla, že nepůjde ani do pilotního dílu. Společnost Warner Bros. má v seriál víru, a proto ho pravděpodobně odkoupí k možnosti jeho vysílání na stanici CW.

(Foto: DC Comics)


Kdyby vše skutečně vyšlo, tak by se na stanici CW vysílal už pátý komiksový seriál. Splnilo by se tak přání stanice, aby se každý všední den vysílal jeden komiksový seriál, protože stanice CW by jich měla konečně pět.

Black Lightning se stal jedním z prvních afroamerických superhrdinů z produkce DC Comics. Svůj debut si odbyl roku 1977 díky tvůrcům Tonymu Isabellovi a Trevoru Von Eedenovi. Příběh se soustředil na Jeffersona Pierce, muže, který dokáže ovládat elektřinu a který už před lety pověsil svůj kabát na hřebík a vzdal se své tajné identity. Po čase se však vrací zpátky do boje a stává se z něj hledaný strážce, který vystupuje pod přezdívkou Black Lightning.

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /5

Lex Luthor

Doufal jsem v Nightwinga, ale tohle taky nevypadá špatně tak uvidíme, pokud pak budou chtít všechny všední dny, měli by jeden seriál přesunout na pondělí, Flashe, nebo Legends of Tomorrow ty se vysílají ve stejný den a Black Lightninga dát na pátek. Jinak k dnešnímu dílu Arrow hackerka která se potkala s Felicity by ji mohla nahradit, byla správně ukecaná, upravená a myslím, že do týmu Arrow by zapadla.

#3 totti
3.2.2017 | 14:54:11
WolverineCzE

Felicity přezije všechno dokonce i Justice League

3.2.2017 | 16:46:27
totti

#1 Lex Luthor: V pondelok je Supergirl. LoT pôjde pravdepodobne naspäť na štvrtok a nový seriál na piatok. Ale nemyslím si, že je múdre dávať seriály na piatok.

4.2.2017 | 8:47:16
Sh4de

Se divím že se CW ještě nepřejmenovala na DC Tv.

4.2.2017 | 12:13:54
Deathlock

jak rad bych mel u nas stanici jako CW :-)

4.2.2017 | 12:43:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás