Arrow Pár informací o ději, Sladeovi a bytu Felicity

Pár informací o ději, Sladeovi a bytu Felicity

Pár informací o ději, Sladeovi a bytu Felicity

Ano, to všechno se dozvíte v následujícím článku!


3 0
17.9.2014

Co se týče děje, tvůrci pro letošní sezónu slibují, že se bude jednat o nejvíce akční sérii, kterou kdy natočili. V premiéře třetí řady se stane něco, kvůli čemu se budou odvíjet veškeré události až do zimního finále (takže devátý díl). Vše vyvrcholí právě až v již zmíněné deváté epizodě. Spolu s podzimní částí seriálu Arrow je samozřejmě spojen i příchod Ra's al Ghula, kterého se dočkáme už ve čtvrté epizodě.

Dalším tématem je všemi oblíbený Slade Wilson. Co s ním teď bude, když jej Oliver dostal? Tvůrci na to odpověděli poměrně lákavě: „Ve světě DC Comics jeden nikdy neví, ale minimálně v první polovině třetí série se Slade neobjeví.“ Doufejme tedy, že s ním bude spojený děj v té druhé polovině.


A jako poslední informaci jsme se onehdy dozvěděli od tvůrců – dočkáme se bytu Felicity Smoak, který bude vypadat takto:

Diskuze /2

lukas14

zaporakov je tam dost ci uz ti hlavni ako dark arrow , alebo Ras al Ghula + dalsi 1–2–3 epizodny zaporaci :) je to dost ale Slade mi bude chybt tak dufam ze sa obajvi v 3 serii!

17.9.2014 | 18:41:17
Liss93

Nasazují laťku stále výš a výš.

17.9.2014 | 23:51:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás