Arrow V crossoveru si Barry a Dig promluví o malé Saře

V crossoveru si Barry a Dig promluví o malé Saře

V crossoveru si Barry a Dig promluví o malé Saře

Flashpoint zamával všemi možnými věcmi, nezměnil však pouze seriál The Flash, ale i seriál Arrow. V crossoveru si tento Flashpoint trochu připomeneme.


20 0
23.11.2016

Flashpoint seriálu The Flash zasáhl i seriál Arrow a to konkrétně tak, že Dig nemá s Lylou dceru Saru, ale syna Johna Juniora (toho jsme mimo jiné konečně viděli v sedmé epizodě Vigilante). John tak nyní žije ve světě, ve kterém nikdy neměl dceru Saru a ani o ní nikdy nevěděl.

(Foto: CW)


Otázka Johnova otcovství se bude řešit i v crossoverových epizodách, kde si John a Barry promluví. „Je to skvělá příběhová věc. V jeho životě nikdy Sara nebyla, byl tu jen John Junior,“ prozradil herec David Ramsey. A jak na to John zareaguje: „Nebude na něj naštvaný. Jenom dostane obavy, jak moc může Barry své schopnosti zneužít,“ dodal.

Diskuze /10

tom99

Já bych se spíš zamyslel nad tím, CO musel Flash udělat jinak, aby Diggle měl s Lylou Johna a ne Sáru. Chápu, že když Flash změní minulost tím, že nezachrání Danteho, je na něj Cisco naštvaný. Ale co Flash musel změnit, aby dva lidé téměř nezávislé na Flashovi, zplodili jiné dítě jiného pohlaví? Co v tom hraje roli? To mi spíš nedá spát. Jedná se o náhodu, nebo Flash „nepřímo“ změnil něco v minulosti Johna či Lyly (či jejich předků), že se geny namýchaly jinak?

Paradox mutně nemusí změnit všechno, ale jenom to, co přímo Flash ovlivní. Na druhou stranu efekt motýlích křídel je nekonečný…

#3 nowas #4 Xavik #5 Billy the Kid
webmaster
23.11.2016 | 16:25:15
Rubi

Hlavně je úplně praštěný proč se změnila zrovna tahle věc, všechno v Arrow zůstalo stejný až na tuhle jedinou věc. Jakoby si tvůrci řekli, že když přivedli Sáru zpět k životu není už potřeba aby jí vzdali hold tímto způsobem, protože Dig s Lylou pojmenovali svoji dceru na památku mrtvé Sáry. Pokud chtěli aby měli i syna (toho Connora Hawka) mohli mít přeci další děti a nemuseli mu takovýmto stylem měnit pohlaví.

#3 nowas
23.11.2016 | 16:56:17
nowas

#1 tom99:
#2 Rubi: ve Flashpoint Paradox to bylo popsáno tak stejně jako stíhačka při zrychlení na rychlost zvuku udělá sonický třesk.. tak Flash každou cestou časem udělá časový třesk který mění věci napříč časem nezávisle na tom jestli jsou s Flashem přímo spojeny nebo ne.. viz. modul Kal-Ela vychýlený z kurzu.. Bruce Wayne mrtev.. Martha Wayne Joker.. a tak dále :-)

#6 tom99
23.11.2016 | 17:03:31
Xavik

#1 tom99: Doporučuju se podívat na film About Time. Tam je to vše jasně vysvětlené. :)

#6 tom99
admin
23.11.2016 | 17:10:15
Billy the Kid

#1 tom99: v LoT- jak putujou do budoucna 2046– tak pravě diggluv syn je arrow, tak proto ta změna v kluka :) , asi

#7 Harmasan
23.11.2016 | 17:28:38
tom99

#3 nowas: No, máš pravdu asi. Teď jsem si vzpomněl na animovaný film Flashpoint paradox, kde toho bylo hrozně moc změněno a de facto to také „nesouviselo“ s Flashem, ale nějak jsem v tu dobu tomu nevěnoval tolik pozornost. To beru. Ale asi se mi víc líbí ty „obecná“ pravidla cestování časem, že se změní pouze jen to, co přímo zapříčiníš + změny změn toho, cos zapříčinil (ten motýlí efekt). Tohle jsem už moc na mě velké změny, ale chápu, že každý seriál má své vlastní pravidla.

#4 Xavik: Díky. Podívám se na to :-)

webmaster
23.11.2016 | 17:40:42
Harmasan

#5 Billy the Kid: Podle mně ta budoucnost bude. Díky tomu paradoxu :)

23.11.2016 | 18:54:15
Edvin

Já s myslím, že ten Flashpoint paradox bude jen tuto sérii a pak se to zase vrátí zpátky. Podle pravidel co byly zatím řečeny, by Barry mohl zabránit parodoxu tím, že by se vrátil dostatečně zpátky a zabránil by mladšímu Barrymu v tom, aby vůbec v tom čase cestoval zpátky. (Speed force je něco jako „tunel“, který je mimo čas a je možné tam narazit sám na sebe v různých časových obdobích, když víš, jaký konkrétní čas hledáš.) Vedlejší efekt by sice byl, že by současný Barry přestal exitovat, ale to je cena, kterou jsem ochotný zaplatit. (Další možnost by byla, že by [Podobně jako Zoom] mladšího Barryho zabil a zaujal jeho místo v časové linii)

24.11.2016 | 7:40:07
Baltik

Zatím veškeré změny ve FP byly jen a jen špatné, takže rozhodně jsem ZA návrat do původní linie.

24.11.2016 | 13:28:33
league

Prý ty mimozemstani to jsou následky flashpointu. Že díky flaspointu se objeví.

24.11.2016 | 22:50:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás