Black Sails Potvrzení třetí série?

Potvrzení třetí série?

Potvrzení třetí série?

Před několika dny bylo oznámeno, že započal casting na třetí sérii, z čehož vyplývá, že bychom se v brzké době měli dočkat oficiálního potvrzení ze strany stanice Starz. Co na to říkáte?

4 0
1.10.2014

Diskuze /4

UPIRIK2

Říkám na to, že v to mají obrovskou důvěru.

1.10.2014 | 17:12:27
diablotargaryen

než začne druhá řada tak už budou mít hotovou aj třetí :D doufám že už to bude kvalitativně po stránce příběhu o level výš, není takových seriálů zrovna moc

1.10.2014 | 17:57:42
Oveckoun

Tak určitě jim zvedlo náladu když zrušili Crossbones. Být jediným takovým tématickým seriálem (co já vím) je úžasný potencionál. A dějiny pirátství, potažmo celého Karibiku jsou plné zajímavých příběhů z čeho můžou čerpat…

1.10.2014 | 18:02:04
Kamylko

ako na jednej strane som cakal mozno nieco viac od 1.serie, ktora ale aj tak bola dobra, kazdopadne od tohto serialu cakam, ze cim dalsie epizody budu nasledovat tym pojde kvalita nahor :)

2.10.2014 | 0:36:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Postavy čtvrté série

Postavy čtvrté série

Narozeniny herců

Hlídejte si nás