Black Sails Popis

Black Sails

Black Sails

Pirátské dobrodružství kapitána Flinta, který byl nejobávanějším pirátem své doby, a Johna Silvera, který ukradl mapu ke španělskému pokladu. Oba dva chtějí tento poklad získat, čímž se dostávají do křížku.


Začněme pěkně od začátku. Před nějakou dobou režisér Michael Bay oznámil, že plánuje natočit seriál s názvem Black Sails a pak vše utichlo. Nicméně nyní se opět vše probouzí k životu. Michael Bay a Neil Marshall (to je zase chlápek, co režíroval díl Blackwater seriálu Hra o Trůny) oznámili začátek natáčení seriálu Black Sails. Natáčet se bude v Jižní Africe, pravděpodobně u Kapského města.

Samotné vysílání je naplánováno na rok 2014, kdy ho budeme moci vidět na televizní stanici STARZ. Za seriálem bude stát opravdu rozsáhlý tým plný zvučných jmen: Robert Levine, scenárista několika dílů Touch, Jon Steinberg, režisér několika dílů seriálů Jericho a Lidský štít či Brad Fuller a Andrew Form, producenti remaků Texaský masakr motorovou pilou a Noční můra z Elm Street.


První série Black Sails bude mít osm dílů a nabídne nám mnoho skvělých pirátských dobrodružství kapitána Flinta, který je nejobávanějším pirátem své doby. Kromě toho budeme sledovat příběh o tom, jak známý John Silver ukradl mapu ke španělskému pokladu, který chce samozřejmě získat Flint se svojí posádkou a tak začíná honička o to, kdo se k pokladu dostane dřív a kdo si ho vybojuje. Ale aby toho nebylo málo, objeví se i britská flotila, která se snaží piráty porazit. Jenže se to celé zkomplikuje a začne jakási bitva britského námořnictva proti všem pirátům u ostrova, prohnilého kriminalitou a násoskami. Celé to bude v Bayově stylu, tudíž výbuchy, akce a nekonečná válka… podle všeho se máme na co těšit.

Kromě toho, že je celý příběh složen z událostí před klasickým literárním dílem Ostrov pokladů, můžeme se samozřejmě těšit i na zajímavé herecké obsazení. Tam patří Luke Arnold (The Pacific, Rush) jako John Silver či Toby Stephens (Dnes neumírej, Jane Eyere, Strike Back, Wired), který si zahraje kapitána Flinta. Dále se v seriálu objeví Zach McGowan (Good Luck Charlie, Terminator: Salvation, Shameless) v roli Kapitána Charles Vanea, Hannah New (El tiempo entre costuares) jako Eleanor Guthrie a Jessica Parker Kennedy (The Secret Circle, 90210, Vyměřený čas, 50/50), která si zahraje mladou prostitutku Max.

Ještě jednou připomenu, že seriál je naplánován na rok 2014 a vysílat jej bude stanice STARZ (Spartacus, Da Vinci's Demons).

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Historic

Jeden z mála seriálů, u kterých doteď nepřeskakuju intro.

Aktualizace po zhlédnutí všech čtyř sérií: Intro pořád boží :-)

Jsem moc rád, že jsem se k Black Sails dostal a mohl se podílet na překladu titulků. Kdyby někoho zajímaly moje bližší dojmy, můžete kouknout sem.

webmaster
27.4.2017 | 15:01:34
klepiy

Skvělý seriál…kvalita postupně roste.

11.4.2017 | 20:36:52
caukyy

Skvělý seriál, který prostě v nejlepším skončil :) navždy mi zůstane v paměti

3.4.2017 | 12:42:31
Fives

Výborná show!

3.4.2017 | 1:04:46
Klato

odporúčam :)

26.3.2017 | 20:15:37
Regi

Jedinečný příběh, hodně dobrý seriál =)

4.2.2017 | 23:58:07
PRINC180

Patří mezi " Top " serialy…

30.1.2017 | 7:40:12
bulva_meloun

Jedna z mála výjimek, kdy začátek průměr a až později to stoupá ke špičce.

2.12.2016 | 18:57:43
keyzar

Excelentní seriál :)

3.6.2016 | 17:12:00
sudymaster

Jestli se někomu povedlo dokonale vykreslit příběh Ostrova pokladů jsou to dozajista tvůrci tohoto seriálu. Smekám. U mě 1000% spokojenost.

27.4.2016 | 21:56:48

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Postavy čtvrté série

Postavy čtvrté série

Narozeniny herců

Hlídejte si nás