Empire Videa

Videa

 • Rekapitulace 2. řady: Lucious Lyon

  Od pokračování druhé série nás dělí jen několik dní a protože po měsících čekání si mnozí z nás nepamatujeme všechno, co se v Empire událo, stanice FOX se rozhodla zveřejnit několik videí rekapitulujících osudy jednotlivých postav. Jako první na řadě je Lucious Lyon.

  1 0
  24.3.2016 | 16:40lukascoolarikDiskuze (0)
 • Pomsta se blíží

  Druhá polovina druhé řady Empire je čím dál blíž a my se tak už brzy dočkáme rozuzlení hned několika nervy drásajících zápletek. Na pokračování Lyonovic osudů láká tato krátká upoutávka.

  2 0
  21.2.2016 | 22:30lukascoolarikDiskuze (2)
 • Trailer k druhé epizodě: Hra pokračuje

  Empire se ani letos nehodlá držet při zemi, což dokazuje tento nadupaný trailer, který kromě záběrů z druhého dílu odhaluje i pár scén ze zbylých epizod druhé série.

  0 0
  28.9.2015 | 10:00lukascoolarikDiskuze (0)
 • Druhý trailer ke druhé sérii: Nejde o byznys. Je to osobní

  Stanice FOX se konečně rozhodla zveřejnit plnohodnotný trailer k očekávané druhé řadě svého hitu Empire. Je v něm spousta nových záběrů a zdá se, že tentokrát bude hlavním motivem pomsta.

  2 0
  7.8.2015 | 17:00lukascoolarikDiskuze (0)
 • Druhá řada Empire už má svůj trailer!

  Empire, hudební drama a megahit stanice FOX, už nechce nechat své fanoušky dál čekat. FOX dnes proto zveřejnil krátké promo k očekávané druhé sérii, kterým je chce navnadit.

  3 0
  22.7.2015 | 23:20lukascoolarikDiskuze (2)

Titulky

Překlad třetí série

Překlad třetí série

Pokud sledujete seriál Empire s našimi českými titulky, přečtěte si následující článek. Obsahuje důležitou informaci o překladu třetí série, která by vás mohla zajímat.

Stav překladu

Epizoda S03E01: Light in Darkness

cz10%
en100%
DOKONČENO

Překlad bude pokračovat v listopadu.

Překlad: @lukascoolarik
Korekce: MountainLionet

Sedí na verze:

 • HDTV.x264-FLEET

Reklama

Impérium vrátí úder toto září

Empire si notuje datum premiéry

Empire si notuje datum premiéry

22. září se na scénu vrátí naše oblíbená dynastie Lyonů se svými dalšími spletitými osudy v již třetí sérii Empire. Jak se Lucious vypořádá se svým nevlastním bratrem a kdo se stal obětí osudného pádu z balkónu?

Empire se neloučí

Empire dostává třetí sérii!

Empire dostává třetí sérii!

Stanice FOX se rozhodla nadělit svému hitu další sezónu, a to teprve v polovině druhé řady. Nejde o žádné překvapení, jedná se o nejsledovanější seriál nejen na stanici, ale i v rámci Velké pětky. Empire se vrátí na obrazovky 31. března s jarní polovinou druhé řady.

Nejnovější hudba

Soundtrack k druhé části druhé série

Soundtrack k druhé části druhé série

Pokud jste si oblíbili hudbu, kterou nám Empire s každou epizodou přináší, tak jistě víte, že většina skladeb se koncem série vydává formou alba. Dnes se podíváme na 20 skladeb, kterých se v pokračování druhé řady dočkáme.

Nejlepší postavy

Sledujte nás