Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) Kritici si pochvalují nová Gilmorova děvčata. Mají ale výhrady

Kritici si pochvalují nová Gilmorova děvčata. Mají ale výhrady

Kritici si pochvalují nová Gilmorova děvčata. Mají ale výhrady

Někteří novináři a kritici už viděli všechny nové díly Gilmorových děvčat. A většinou se jim líbily. Což je dobrá zpráva pro fanoušky. Ve svých recenzích jsou nicméně jejich autoři i kritičtí a nezapomínají poukázat na to, že Gilmorky nejsou dokonalé a mají své mouchy.


15 0
21.11.2016

Jeff JensenEntertainment Weekly: Je to lepší zakončení než konec sedmé řady. Je to restart seriálu o „životních restartech“. Nejlepší díly jsou Zima a Léto. Konec může hodně lidí chápat jako otevřené dveře pro další epizody. Celková známka: lepší dvojka.

(Hodnocení na webu Rotten Tomatoes)


Daniel FienbergThe Hollywood Reporter: Je dobře, že vznik lepší konec, než přinesla sedmá řada. Poslední epizoda je velice silná. V prvních dílech se příliš moc vysvětluje, co se za poslední dobu událo, jako by sedmá řada ani neexistovala. Tvůrkyně seriálu chce přinést nový úhel pohledu, ze kterého můžeme na postavy nahlížet.

Maureen RyanVariety: První epizoda hodně stojí na cameech herců. Ze všech dílů jsem měla pocit, jako by mě za dlouhého zimního večera zahřívala teplá deka. Seriál občas sklouzává k tomu, že některé scény slouží pouze pro potěšení fanoušků. Občas je velmi nerealistický. Přesto jsou ale nové díly dobré, jen se na ně nedívejte v kuse, ale klidně si každý díl rozčleňte na poloviny.

(Hodnocení na webu Metacritic)

Michael AusielloTVLine: Nové díly jsou naprosto dokonalé a přesně takové, jaké jsem si přál. Jediná velká vada je, že v epizodě Léto je možná zbytečně dlouhý muzikál o Stars Hollow.

Dave NemetzTVLine: Nové Gilmorky jsou perfeketně načasované příjemné pohlazení v televizním světě. Popkulturní narážky se strefují do aktuálních událostí, celebrit nebo seriálů. V nových dílech jsou jak velmi zábavné scény, tak i velice dramatické a emotivní. Přesně takové, jaké si pamatujete. Celkové hodnocení: jedna mínus

Obecně vzato (včetně dalších recenzí, například v E! Online, Elle nebo Vulture) si novináři čtyři devadesátiminutové epizody Gilmorových děvčat vesměs pochvalují. Nepějí žádné nadšené ódy, ale většinou ani nepíšou, že jde o špatné pokračování, i když někteří novináři píšou o Gilmorkách negativně. Jako fanoušci se nicméně nejspíš máme na co těšit a můžeme i nadále doufat a věřit, že nové díly nás nezklamou a budou přesně takové, jaké jsme si je vysnili.

Diskuze /1

Mesyas

Rory a Lorelai jsou stále po letech kočky! :D

22.11.2016 | 0:08:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @iHyi.

Překládáme na tyto verze:

  • Gilmore Girls 2016 S01E01 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E02 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E03 720p WebRip x264 TheRival
  • Gilmore Girls 2016 S01E04 720p WebRip x264 TheRival

Přečasy připravím jen co se k tomu zase při nejbližší příležitosti dostanu.

Návod: České titulky v Netflixu

Pokud jste s těmito překlady spokojení, můžete libovolnou částkou ocenit překladatele přes jeho účet na PayPal. Pokud nejste a něco se vám nelíbilo, neváhejte se na autora titulků obrátit. Za každou reakci, poděkování i kritiku, děkuji!

Reklama

Nové díly Gilmorek

Gilmorova děvčata pokračují. Po devíti letech od konce seriálu, který běžel sedm sérií na stanicích The WB (později CW) se nové epizody objeví na online streamovací službě Netflix s podtitulem A Year in the Life.

Premiéra: 25.11. 2016, 9:00 našeho času
Délka epizod: 4× 90 minut
Názvy epizod: Zima, Jaro, Léto, Podzim
Herecké obsazení: rozpis
Galerie: Videa & Fotky
České titulky: Budeme překládat!

Gilmorky na síti

Sledujte (nejen) fotky a videa z nových epizod Gilmorových děvčat. Důležité momenty ze seriálu najdete na oficiálním instagramovém účtu, na Facebooku i na Twitteru.

Lauren Graham tam také odhaluje drobné detaily:

  • Oblečky Paula Anky jsou zpět a ještě lepší než kdy dřív.
  • Svatební slavobrána (chupa) stojí před Lorelaiiným domem.
  • Luke má v bistru nové menu.
  • Kirk si našel nové zaměstnání.

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny