Gotham Gordonův mentor, vzor i nepřítel. Kapitán Barnes přichází

Gordonův mentor, vzor i nepřítel. Kapitán Barnes přichází

Gordonův mentor, vzor i nepřítel. Kapitán Barnes přichází

Dnes byla do druhé řady seriálu Gotham potvrzená nová policejní posila. Rovnou bylo také odhaleno jméno herce, který postavu ztvární, jedná se o známou tvář ze seriálů American Horror Story: Freak Show či The Shield.


14 0
22.7.2015

Ve druhé řadě seriálu Gotham se budeme pravidelně setkávat s novou postavou kapitána Nathaniela Barnese, který se, slovy producentů seriálu, přiřítí na policejní oddělení v Gothamu jako tornádo. Jedná se o muže dodržujícího zákony a nastolujícího pořádek, který se nebojí vytvořit si nepřítele ani na jedné straně barikády. Pro Jamese Gordona to bude mentor, vzor a učitel, se kterým bude sdílet zápal pro spravedlnost. V době, kdy přijde do Gothamu, bude Gordonovým největším spojencem. Jak je ale v Gothamu zvykem, spojenectví nemusí vždy vydržet.

Postavu Nathaniela Barnese si, jak informoval web variety.com, zahraje Michael Chiklis, kterého můžete znát například z nejnovější čtvrté řady American Horror Story či ze seriálů The Shield nebo No Ordinary Family.


Diskuze /1

Lucifrid

Hurááá :) Chjo, dodneška mě zrušení No Ordinary Family mrzí, byla to moc zábavná oddechovka.

webmaster
22.7.2015 | 14:46:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Reklama

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás