Gotham Joker se nám představí již tuto sérii a dorazí i Dollmaker

Joker se nám představí již tuto sérii a dorazí i Dollmaker

Joker se nám představí již tuto sérii a dorazí i Dollmaker

O tom, že Gotham představí příběh původu Jokera, jsme psali již dříve. Nyní však výkonný producent seriálu oznámil, že se největšího Batmanova nepřítele dočkáme již tuto sezónu. A s ním i Dollmakera.


12 0
9.2.2015

Princ zločinu na cestě

Podle původních informací si měl Joker ještě chvíli pospat a objevit se nejdříve ve druhé sérii. Podle výkonného producenta, Bruno Hellera, bychom se alespoň malé ukázky měli dočkat již tuto sezónu. Půjde spíše jen o narážku. Jokerovi se tedy v první sérii nebudou nejspíše věnovat celé dvě epizody, zase by ale ona chvíle pro zjevení Prince zločinu měla vyjít alespoň na jednu (třeba i krátkou) scénu. Jelikož easter eggy můžeme pozorovat skrze všechny uplynulé epizody.


Princ zločinu není zatím oficiálně obsazen. Foto: dccomics.com


Dámy si přijdou na své – do města dorazí Dollmaker 

Jméno Dollmaker se objevilo již ve druhé epizodě seriálu. Jedná se o vraha posedlého lidskými panenkami. Vybírá si mladé dámy podle vzhledu a jemnosti jejich pleti, aby vypadaly dokonale, a poté je přemění na své skutečné kamenné panenky.

Dollmaker se mimo jiné objevil na začátku minulé sezóny seriálu Arrow v podání Michaela Eklunda (Vendetta, Dark, mihl se i v Gothamu). V příbězích původu si výrobce lidských panenek zahraje Colm Feore, jehož můžete znát například z druhého The Amazing Spider-Mana, Thora nebo 24 hodin. Je tedy rozhodně na co se těšit.


Aktuální Dollmaker ve společnosti budoucího Batmana a minulého návladního Harveyho Denta.
Foto: Paramount Pictures Corporation and Dreamworks Productions

Hrdinové míří do Gothamu

A na závěr vám přinášíme poslední novinku z obsazení. Do Gothamu zamíří hvězda seriálu Heroes (Hrdinové), Milo Ventimiglia, jež se objevil například i v seriálu Mob City. Herec by měl podle dostupných informací ztvárnit vraha jménem Jason Lennon známého také jako The Ogre.


S kladivem v ruce se objevil již v Hrdinech. Foto: NBC Universal, Inc.

Diskuze /9

Revoemag

„Aktuální Dollmaker ve společnosti budoucího Batmana a minulého návladního Harveyho Denta.“ Takže Dent byl návladní před příchodem batmana? Pak opustil úřad a potom se za pár let zase vrátil dělat toho návladního, když už batman fungoval? :-D

#3 Housovkaaa
10.2.2015 | 14:36:44
Housovkaaa

to je jenom fotka s jinýho filmu kde hrajou náhodou herci Aaron Eckhart ( Harvey Dent v Temném rytíři) Ben Afleck( batman v připravovaném Batman vs Superman ) a herec který bude hrát Dollmakera v Gothamu :) Myslím že je to film Výplata

10.2.2015 | 17:08:16
Housovkaaa

#1 Revoemag: to je jenom fotka s jinýho filmu kde hrajou náhodou herci Aaron Eckhart ( Harvey Dent v Temném rytíři) Ben Afleck( batman v připravovaném Batman vs Superman ) a herec který bude hrát Dollmakera v Gothamu :) Myslím že je to film Výplata

#6 Revoemag
10.2.2015 | 17:08:31
Baltik

JJ, Výplata.

10.2.2015 | 19:21:16
Venom24

Na internetu už je video s Jokerem)))

11.2.2015 | 12:10:05
Revoemag

#3 Housovkaaa: Aha :-D dík za vysvětlení :-D

11.2.2015 | 19:28:18
ksanzi10

Ja tam nechcem Petra Petreliho z Heroes. Nech ho nechaju v Heroes. Batman vs Superman, bude urcite blbost.

#8 Aprok
14.2.2015 | 22:00:29
Aprok

#7 ksanzi10: ty budeš jedině blbost :D :D

19.2.2015 | 20:18:10
Deniss1233

Ten cirkus Grayson nebude tam Dick Grayson A.K.A Nightwing ?

20.2.2015 | 19:32:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás