Gotham Novinky z Comic conu

Novinky z Comic conu

Novinky z Comic conu

Comic con v San Diegu je tady už za měsíc, a tak všude po internetu kolují všemožné zvěsti o tom, čeho se na něm dočkáme. Zpráva, která se objevila včera večer však potěší všechny fanoušky Gothamu, Flashe, Arrowa, ConstantinaBatmana.


1 0
1.7.2014

Včera večer DC Entertiment oficiálně potvrdil panely svých připravovaných i běžících seriálů a filmů na mezinárodním Comic conu v San Diegu konaném 27. července.

V panelu H by se návštěvníci měli dočkat seriálů Gotham, The Flash, Arrow a Constantine.


Tvůrci Gothamu by zde podle všeho měli oficiálně promítnout již hotovou pilotní epizodu, stejně tak by tomu mělo být i u Flashe, i když tam už to takové překvapení nebude (vzhledem k politu, který před několika dny utekl na internet),

Tvůrci seriálu Constantine by měli zveřejnit nové informace týkající se tohoto projektu a možná i objasní, čím nahradí Constantinovi cigarety (víme totiž, že bude nekuřák).

Měli bychom se také dočkat pár novinek a možná i fotografií z chystané třetí série Arrowa.

A samozřejmě to nejlepší nakonec. Dle nepotvrzených informací by měl Zack Snyder v rámci panelu filmu Batman v Superman: Dawn of Justice promítnout minutovou ukázku s Batmanem (Ben Affleck). Nedlouho na to by se mělo video objevit i na internetu.

Co na to říkáte? Chtěli byste být na letošním Comic conu?

Diskuze /3

PecaCZE

Když vidím videa jak úžasný kostýmy tam jsou tak jo chtěl bych to vidět, ale byl bylo by mi trapně, že na sobě mám nějakou krabici :D

1.7.2014 | 19:53:40
Cheera

Aj Constantine ušiel už von nie? :D

#3 TheDarkKnight
1.7.2014 | 20:18:47
TheDarkKnight

To jo, ale oni se budou věnovat celé první sérii.:) #2 Cheera:

1.7.2014 | 21:46:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás