Gotham Tučňákův otec se vrací po 24 letech pod jedním deštníkem se synem

Tučňákův otec se vrací po 24 letech pod jedním deštníkem se synem

Tučňákův otec se vrací po 24 letech pod jedním deštníkem se synem

Paul Reubens ztvárnil roku 1992 v Batman: Returns otce komiksové postavy Tučňáka. O čtyřiadvacet let později ztvární postavu Tuckera Cobblepota znovu. Jako otec Tučňáka (Robin Lord Taylor) se totiž objeví v druhé polovině řady. Světlo světa spatřila již i jeho první fotografie.


27 0
9.1.2016

Paul Reubens, třiašedesátiletý herec, si zahrál ve filmech jako The Nightmare Before Christmas či Blow, pro fanoušky komiksových adaptací je však zakořeněn především jako Tucker Cobblepot, otec Tučňáka. Tuto postavu ztvárnil krátce v Batman: Returns od Tima Burtona, přesto zůstala legendární až do dnešních dní. Důkazem toho je koneckonců fakt, že se otce Tučňáka v jeho podání dočkáme i druhé polovině druhé řady seriálu Gotham.

Na Comic Conu v New Yorku to bylo již před časem oznámeno výkonnými producenty a herci seriálu v rámci panelu Warner Bros. Sám představitel seriálového Tučňáka, Robin Lord Taylor, se k obsazení Reubense vyjádřil následujícími nadšenými slovy:


Právě jsme zjistili, že mám otce, a že se objeví velmi brzy. A nebude ho hrát nikdo jiný než Paul Reubens! Aka Pee-Wee Herman. No teda! Panebože!

Nyní, o několik týdnů později, zveřejnil Danny Cannon, výkonný producent seriálu, v rámci natáčení druhé polovinu druhé řady první fotografii Paula Reubense. Ten se po čtyřiadvaceti letech vrací do své mladické role, aby již jako starý a charismatický herec poznal svého syna. Ostatně právě s ním stojí na fotografii pod deštníkem.

Diskuze /2

deadpool

uz aby to zacalo zase :D

10.1.2016 | 8:46:41
Bína

Už se těším :D

17.2.2016 | 20:14:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Reklama

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás