Gotham Crispus Allen

Crispus Allen

Crispus Allen

Policejní detektiv Gotham City.

Sezóny 1
2014 - 2014


Crispus Allen je dalším zkušeným detektivem Gotham City, který se svou kolegyní Renee Montoya pracuje na zločinech, které se dějí ve městě.

Jakožto detektiv si často bere ty nejsložitější případy, přesto se však často střetává s Jamesem Gordonem a Harvey Bullockem, kteří se mu pletou do jeho případů.


Velká část gothamské policie je sice pod palcem místních mafiánských šéfů, Crispus je však výjimkou, která do této části policie nepatří. Společně se svou kolegyní Renee začne řešit případ vraždy rodičů Bruce Waynea, v případu však příliš nepostoupí.


Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Zbytečná postava

19.5.2017 | 21:18:05

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás