Gotham Joker se vysmívá Gothamu v dalším traileru na druhou řadu

Joker se vysmívá Gothamu v dalším traileru na druhou řadu

Joker se vysmívá Gothamu v dalším traileru na druhou řadu

Druhá řada Gothamu se bude věnovat především růstu záporáků. Nejvíce prostoru bude zřejmě ponecháno budoucímu princi zločinu a králi šílenství, Jokerovi. Ten se nyní vysmívá Gothamu v dalším z řady trailerů na druhou řadu.

19 2
4.9.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /9

Wolfman

Jokera sice vždycky definoval mimo jiné i záhadný původ… ale ten kluk si to tak krásně dává, že mi přestává vadit všechno to překrucování reálií v Gothamu :)

#2 HellTsuku #7 risha03
4.9.2015 | 19:49:47
HellTsuku

#1 Wolfman: Pořád mi to vadí a trochu se bojím jak to chtějí udělat aby i na konci všeho měl mladý Bruce nepřátelé

4.9.2015 | 19:56:42
Engeneer

Mě by zajímalo, jak to mají vymyšlené do budoucna. Už představili tunu záporáků, které by měl porazit až Batman. To tam budou oxidovat všichni až do konce seriálu, maximálně jich Gordon pár chytí a zavře do Arkhamu? To bude za chvíli ohrané:-(

#5 Toso11
4.9.2015 | 20:09:47
Bane

Joker je skvělý.

4.9.2015 | 21:35:17
Toso11

#3 Engeneer: myslim ze to bude tak ze sa nechaju pochitat schvalne a koli niecomu mozno prave koli batmanovi obsadia arkham a podobne … uvidime … ked som videl jokra v tej kamere spomenul som si na jokers blogs … to bola parada a vyzera to tak ze aj tu bude peckovi

5.9.2015 | 2:24:35
Quinzel

Takže v seriálu se objeví většina Batmanových nepřátel ještě dřív než vznikne samotný Batman a Gordon je samozřejmě všechny pochytá a zavře do vězení, trochu velká odchylka od DCU, kde Batman nakonec nevznikne, protože pro to nebude mít důvod, ale jinak je seriál fajn. :-)

5.9.2015 | 11:05:49
risha03

#1 Wolfman: hehe, "překrucování "reálií"" tomu jsem se zasmál… Ale jinak ano, Joker má mít nejasnou minulost… Ale nějak mi to vůbec nevadí, ten seriál je perfektní. Píšete tu taky, že to je odchylka od DCU, ale já nevím teda, tam jsou pořád dokola ti záporáci a i Batman je pořád dokola musí porážet?? Takže jakej je problém, že předtím, než je 159× pochytá a porazí Batman, je jednou porazí Gordon?

5.9.2015 | 11:20:12
PlaNko

V komixoch je veľké množstvo alterantívnych vesmírov a realít. To isté môže byť aj Gotham, neriešim či tam bude Batman a či bude mať koho chytať ale užívam si tento seriál, pretože skvelo približuje všetkých tých záporakov.

7.9.2015 | 20:27:34
Michelle84

ja kedže nie som komiksová znalkyňa čerpám vedomosti len z filmov a kedže každý film od každého režiséra bol o inom, tak dej vôbec neriešim. je to super seriál a to mi stačí :)

7.9.2015 | 20:41:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás