Gotham Příště uvidíte: Gotham ovládne temnota

Příště uvidíte: Gotham ovládne temnota

Příště uvidíte: Gotham ovládne temnota

Téměř dvouměsíční čekání je u konce. Už zítra se Gotham po pauze vrací s dvanáctým dílem třetí série. Jeromovo řádění může začít. Zároveň ale pro vás máme špatnou zprávu. Před námi jsou pouze tři epizody a dalších se dočkáme až na konci dubna.

17 0
16.1.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

komcus

Co je tohle zase za systém? Dát po zimní pauze tři díly a pak pokračovat zase až v dubnu? To je teda bordel :P

#2 KevSpa
webmaster
16.1.2017 | 12:00:25
KevSpa

#1 komcus: Hrozný bordel, mé OCD trpí. :'( Na druhou stranu aspoň se z toho všeho titulkování teď v midseason nezblázníme. Je moc seriálů najednou. :D

#3 komcus
webmaster
16.1.2017 | 12:02:06
komcus

#2 KevSpa: Já jsem zase rád, že mám o seriál míň, protože jsem se na ně na podzim skoro nestíhal dívat. Na druhou stranu se mi v březnu vrátí OUaT a Designated Survivor, takže toho stejně moc neubude. :P Potřeboval bych delší týden, aspoň o den nebo dva. :D

webmaster
16.1.2017 | 12:35:06
Lex Luthor

To je vážně super navnadí nás a pak bude zase pauza, ale naštěstí mi příští týden začnou seriály a v dubnu toho moc nebude tak si aspon Gotham užiju, asi dají krizi na tři díly tu vyřeší a další krize bude na jaře

16.1.2017 | 14:08:50
realm

Vzhledem k tomu, že sleduju jen Gotham a ještě jeden seriál, tak mi to bude trochu chybět, na druhou stranu mi začne letní semestr takže času zase ubude. :)

18.1.2017 | 9:52:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás