Halt and Catch Fire (PC Rebelové) Nové tváře pro závěrečnou sérii

Nové tváře pro závěrečnou sérii

Nové tváře pro závěrečnou sérii

Po měsících mlčení tu konečně máme nějaké informace o blížící se čtvrté a zároveň poslední sérii Halt and Catch Fire. Dvojice castingových zpráv prozrazuje, že se v seriálu dočkáme hned dvou nových žen, které budou mít roli v internetové revoluci.


2 0
11.6.2017

Prvním přírůstkem do hereckého ansámblu bude Chelsea Talmadge, kterou si můžete pamatovat ze seriálů jako Stranger Things nebo Still the King. V našem seriálu si zahraje postavu jménem Vera, která je popisována jako nevinná, přesto efektivní absolventka Cal Techu a návrhářka systémů pracující pro Donnu.

(Chelsea Talmadge. Foto: Getty Images)


Druhá nová ženská posila bude Anna Chlumsky, která byla dokonce nominována na prestižní cenu Emmy. Její jméno jistě není cizí fanouškům politické komedie Veep, kde účinkuje v hlavní roli. Halt and Catch Fire ji přivítá jako doktorku Katie Hermanovou, vrchní onkoložku důležitou pro jednu ze zápletek.

(Anna Chlumsky. Foto: Reuters)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

10 důvodů

Proč byste měli sledovat Halt and Catch Fire?

Proč byste měli sledovat Halt and Catch Fire?

Co kdybychom vám řekli, že existuje jeden výborný seriál od stanice, která stojí za hity jako Breaking Bad a Mad Men? Co kdybychom vám řekli, že kritici si jej nemohou dostatečně vynachválit? A co kdybychom vám řekli, že ho i přesto téměř nikdo nezná? Představujeme vám Halt and Catch Fire.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Síťujeme