Halt and Catch Fire (PC Rebelové) Seriál vítá dvě nové tváře

Seriál vítá dvě nové tváře

Seriál vítá dvě nové tváře

O nadcházející sérii Halt and Catch Fire se toho příliš neví, a to i přes fakt, že do nové série zbývá zhruba měsíc. Před časem však byly oznámeny dvě castingové novinky, na které se nyní podíváme.


5 0
4.5.2016

První přírůstkem do osazenstva seriálu je Manish Dayal, který si zahraje Ryana Raye. Tento programátor v Mutiny bude čelit potížím, co se týče vyjadřování tvé kreativity. Nápady sice má, ale lidé kolem něj a jeho introvertní povaha mu brání v tom, aby je smysluplně vyslovil nahlas. Objeví se hned v několika epizodách.


Další postavou, která se zdrží po delší dobu, bude Diane Gouldová, jíž vdechne život Annabeth Gish. Bude úspěšnou rizikovou kapitalistkou a rozvedenou matkou dvou dětí, která zvažuje investici do Mutiny. Nebojí se říct, jak se věci mají, ať už jde o věci osobní či pracovní.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

10 důvodů

Proč byste měli sledovat Halt and Catch Fire?

Proč byste měli sledovat Halt and Catch Fire?

Co kdybychom vám řekli, že existuje jeden výborný seriál od stanice, která stojí za hity jako Breaking Bad a Mad Men? Co kdybychom vám řekli, že kritici si jej nemohou dostatečně vynachválit? A co kdybychom vám řekli, že ho i přesto téměř nikdo nezná? Představujeme vám Halt and Catch Fire.

Reklama

Síťujeme