Homeland (Ve jménu vlasti) Stolní hra

Stolní hra

Stolní hra

Na jaře letošního roku vyjde stolní hra inspirovaná seriálem Homeland, plná intrik, podvádění a skryté agendy. Podívejte se na krátkou video upoutávku uvnitř článku.

5 0
9.2.2015

Hráči na sebe převezmou role analytiků CIA a povedou agenturu v boji proti rostoucí vlně terorismu ve světě. Měli by však zůstat ve střehu, být opatrní a nikomu nevěřit. My fanoušci seriálu už totiž víme, že ne každý je ve skutečnosti tím, kým se zdá být navenek…

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás