The Last Ship (Poslední loď) Thomas Chandler

Thomas Chandler

Thomas Chandler

Bývalý kapitán lodi USS Nathan James, nynější náčelník námořních operací štábu prezidenta Michenera.

2014 -


Kapitán Thomas Chandler, který vyplul se svou posádkou na moře, velí misi, jejímž cílem je testovat rakety v oblasti Arktidy, testy se chýlí ke konci a posádka lodi už se začíná těšit na návrat do Spojených států, když v tom se dozvídají, že jejich loď je poslední nadějí lidstva na vyléčení smrtelného viru.

Jeho otec byl vojákem Spojených států,Thomas se sice také rozhodl přidat k armádě, ale podle svých vlastních slov se natruc svému otci přidal k námořnictvu.


Thomas má manželku Darian, dceru Ashley a syna Sama. Je velmi klidné povahy, to dokazuje i fakt, že nově zadanou misi přijal zodpovědně. Díky svým vůdčím schopnostem a dlouholetým zkušenostem si získal naprostou loajalitu celé posádky lodi.

Doktorce Scottové se podaří vytvořit lék a celá posádka se tak může vrátit domů. Thomas je rozhodnutý nalézt svou rodinu, jež až do nedávné doby přežívala v chatě jeho otce, po zdolání nejrůznějších peripetií se konečně s rodinou setkává. Manželku už ale zachránit nestihne, zemře na následky viru. Jeho syn, dcera a děda dostanou vakcínu, v tom ale Thomas začíná rozkrývat, co se na pevnině skutečně děje…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

Bez něj by ten seriál neměl takový koule. Top herec a postava!

13.9.2016 | 0:00:37

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Staňte se titulkářem

Baví vás seriál The Last Ship
a chtěli byste se na něm podílet?

Umíte anglicky, skvěle česky
a máte chuť zkusit si překlad?

Připojte se k nám a staňte se
také jedním z překladatelů.

Stačí kontaktovat @ScaryX,
vzkazem nebo na e-mail.

Reklama

Nepřehlédněte

Loď připluje i po čtvrté

Loď připluje i po čtvrté

Dnes přinášíme všem fanouškům seriálu The Last Ship skvělou zprávu. Stanice TNT se ho rozhodla prodloužit pro čtvrtou sérii.

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Nejoblíbenější postavy

Poslední loď česky

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Poslední loď připlouvá do českého rybníčku

Do začátku třetí řady to máme ještě několik měsíců a tak si nyní můžete zopakovat hrdinné dobrodružství naší námořní jednotky ještě jednou a s českým dabingem!

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás