Mr. Robot Druhá řada dostává jasnější obrysy

Druhá řada dostává jasnější obrysy

Druhá řada dostává jasnější obrysy

Na nové epizody seriálu Mr. Robot si budeme muset ještě nějakou tu dobu počkat, pomalu se však na povrch dostávají nové informace o nadcházející řadě. Podívejte se, co prozradil Sam Esmail na nedávné konferenci Asociace televizních kritiků.


24 0
24.1.2016

Elliot si dá život do pořádku

Podle Esmaila se bude druhá série soustředit na Elliotta a jeho snahu uspořádat si svůj život po zjištění, že Mr. Robot není skutečný. „Časová osa bude trochu jasnější, i když ne na 100 %, protože pak by to nebyla taková zábava. Elliot se prostě snaží najít smysl v tom, že vidí pana Robota. Tato série vyplní mezery v minulosti a současnosti. Bude to o člověku, který si začíná uvědomovat, že má vidiny.“

Velkým zvratům není konec

Nedílnou součástí seriálu byly nečekané zvraty a odhalení, ze kterých spadla nejedna brada. Na otázku, zda budou tyto zvraty pokračovat, odpověděl Esmail kladně. „Kdybych si měl vsadit, řekl bych, že ano.“ Kromě toho prozradil, že se pustil do průzkumu spolu s několika experty přes ekonomiku, aby mohl autenticky ukázat, jaké by byly skutečné důsledky hackerského útoku na jednu z největších společností světa.


Budoucnost postavy pana Robota

Jedna z otázek, která se řeší už od konce první řady, je ta, zda už postava pana Robota neztratila smysl a zda se ještě v seriálu bude vyskytovat. Už před časem bylo oznámeno, že Christian Slater se do seriálu vrátí, nyní však Esmail prozradil něco více o jeho roli v dalších epizodách. „Původně jsem seriál psal jako film a odhalení pana Robota se událo v prvním dějství. Ten film byl ale skutečně o tom, jak se ten člověk měl s tímto odhalením vypořádat. A to je pro mě ta skutečně zajímavá část.“

Nejistou záležitostí je i osud Tyrella Wellicka, o němž Esmail i nadále mlčí. Těžko říct, zda to má nějaký význam, ale Martin Wallström, který Wellicka hraje, se na panelu neobjevil.

Neodhalené tajemství první řady

První série Mr. Robota je několik měsíců za námi a stále se k ní vztahuje řada nezodpovězených otázek. Esmail během panelu odhalil další z nich, opět bez odpovědi. První řada prý obsahuje něco, co se ve skutečnosti nestalo, a aby toho nebylo málo, odpověď nezná ani žádný z herců.

Foto: USA Network

Diskuze /5

marzus

Juj, nemôžem sa dočkať, hlavne dúfam že toho blonďavého sviniara už dá niekto dole :-D

#5 Kafka Tamura
24.1.2016 | 18:14:32
Tatko-Šmolko

Prosím vás, už sa vie dátum premiéry novej série alebo ešte nie ?

#3 lukascoolarik
24.1.2016 | 19:04:39
lukascoolarik

#2 Tatko-Šmolko: Samozřejmě, že ne; na to je ještě hodně brzo. Ale asi červen nebo červenec.

#4 Tatko-Šmolko
webmaster
24.1.2016 | 20:11:40
Tatko-Šmolko

#3 lukascoolarik: Tak to je ešte doosť času, to si stihnem pozieť seriál znova :D Dúfam, že druhá séria bude minimálne taká dobrá ako prvá. Uvidíme. Každopádne, ďakujem za odpoveď :)

24.1.2016 | 20:19:44
Kafka Tamura

#1 marzus: Bez sviňárů by to nebylo přece ono.

24.1.2016 | 20:28:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele seriálu Mr. Robot a poděkovat jim za jejich práci, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme!

Berte v potaz, že PayPal si účtuje transakční poplatek 3,4 % plus 10 Kč.

Momentky

Momentky

Opakování je matka...

Rekapitulace: eps2.9_pyth0n-pt2.p7z

Rekapitulace: eps2.9_pyth0n-pt2.p7z

Ne, nezapomněli jsme na vás. Po několika měsících si konečně můžete přečíst rekapitulaci finále druhé řady seriálu Mr. Robot, které zmátlo nejednoho diváka. Kolik otázek bylo zodpovězeno, kolik nových se objevilo a kolik starých zůstává?

Nejlepší postavy

Edna na sociálních sítích