Mr. Robot Dvoudílné finále nepoběží v jeden večer

Dvoudílné finále nepoběží v jeden večer

Dvoudílné finále nepoběží v jeden večer

Pokud jste zatím neviděli nejnovější epizodu seriálu Mr. Robot, vůbec to nevadí a tato zpráva je i pro vás. Podle stanice USA Network došlo k menší změně plánů a dvoudílného finále se dočkáme v trochu jiném podání.


12 4
8.9.2016

Jak napovídá název článku, dvoudílné finále nakonec nepoběží v jeden večer, ale bude rozloženo do dvou týdnů. První část nás tedy, s ohledem na časový posun, čeká ve čtvrtek 15. září a druhá část až 22. září. Původně bylo v plánu vysílat obě části za sebou právě příští čtvrtek, obdobně jako úvodní dva díly této série, ale z tohoto návrhu evidentně sešlo.

Synopse je pro obě epizody stejná, ale čtěte ji jen na vlastní riziko; popis je sice poměrně nicneříkající, ale jedna jeho část možná vyzrazuje osud jedné z postav:


„Angela si utváří známého. Darlene si uvědomuje, že je ve všem až po uši, a starý přítel vše odhalí Elliotovi.“

Diskuze /4

lukascoolarik

Napůl jsem rád, napůl mě to štve. Tak aspoň doufám, že to budou trochu delší epizody; těch 42 minut mi tento týden fakt nestačilo. :-D

webmaster
8.9.2016 | 14:17:15
téčko171

Přísahám Bohu, jestli ten starý přítel nebude Tyrell Wellick… Celá tahle série by se dala shrnout jako „Čekání na Wellicka.“

webmaster
8.9.2016 | 18:07:11
fufight

jako poslednich par epizod bylo fakt vybornych…jen doufam ze finale prinese i nejake odpovedi a ne jen dalsi otazky na ktere budeme cekat rok nez se rozlusti :-)

8.9.2016 | 21:17:49
MR.G

No, mě docela štve, že jsem ten seriál objevil docela brzy (cca ve 2/3 první série). Tím jsem se dostal do děsivých muk očekávání nové série, v rámci nové série očekávání dalšího dílu a potom s přicházejícím koncem ambivalentní pocit těšení se na další díl a očekávání příchodu toho, že bude trvat DLOUHO, než přijdou další díly. No nic. Asi si dám zase maraton Prisn Break a budu seriály přehlcen ;-)

9.9.2016 | 20:56:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele seriálu Mr. Robot a poděkovat jim za jejich práci, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme!

Berte v potaz, že PayPal si účtuje transakční poplatek 3,4 % plus 10 Kč.

Momentky

Momentky

Opakování je matka...

Rekapitulace: eps2.9_pyth0n-pt2.p7z

Rekapitulace: eps2.9_pyth0n-pt2.p7z

Ne, nezapomněli jsme na vás. Po několika měsících si konečně můžete přečíst rekapitulaci finále druhé řady seriálu Mr. Robot, které zmátlo nejednoho diváka. Kolik otázek bylo zodpovězeno, kolik nových se objevilo a kolik starých zůstává?

Nejlepší postavy

Edna na sociálních sítích