Preacher (Kazatel) Preacher bude kázat i příští rok, dostal druhou řadu

Preacher bude kázat i příští rok, dostal druhou řadu

Preacher bude kázat i příští rok, dostal druhou řadu

Letošní novince Preacher stanice AMC zřejmě věří. Seriálu totiž přiklepla druhou řadu. Ta bude mít premiéru v roce 2017 a na rozdíl od první desetidílné série navíc dostane epizod hned třináct. Potěšila vás tahle zpráva?

50 0
1.7.2016

Diskuze /8

Lucifrid

Skvělý!

webmaster
1.7.2016 | 0:17:31
Ratemus

doufám že se v té první začne už něco dít konečně

1.7.2016 | 6:17:02
Ratemus

nechcete stejnou anketu udělat i u Luifera, kdo to četl a kdo ne? zajímá mě jestli to lidi znají

1.7.2016 | 6:18:33
ElektronickyOtisk

YES!!!!!! Fuck you Preacher haters!!!! :D

1.7.2016 | 8:54:48
Big_Boss

Tak uznám, že jsem se oprávněně obával aby šnečí tempo seriálu neovlivnilo sledovanost v americe a seriál tak nebyl hned po první sérii zrušen. Naštestí se tak nestalo a doufám že se s druhou sérií nakopne rychlejší tempo a uděláme si do budoucna road trip do New Yorku, k Jesseho babičce, do San Francisca a ještě dál. Myslíte, že se další série bude opět držet na jednom místě nebo budeme cestovat po více lokacích ve druhé sérii ?

#7 ElektronickyOtisk
1.7.2016 | 9:21:08
aerie

Super !

1.7.2016 | 10:36:45
ElektronickyOtisk

#5 Big_Boss: Já osobně doufám, že první série bude všechno, za Anville uvidíme. Komiksy znám a vždycky mi v nich hrozně chyběli dvě věci 1) Jesse jako kazatel vůbec nikdy nekázal a ani to nikdy nevypadalo, že by měl k Bohu nějaký vztah, 2) Asi až na dva případy vlastně svým hlasem nikdy nikomu nepomohl. A těm co pomáhal, tak to byli většinou ti, kterým on sám předtím posral život. Tady se mi líbí, že svojí schopnost nejdřív využívá k tomu, aby udělal Anville lepším místem. Snaží se lidem pomáhat, bere to jako dar z nebes a schopnost splnit otci slib, který mu dal, než ho zastřelili před jeho očima. Být tím dobrým. O to větší přesdržkovost pak půjde poté, co zjistí pravdu o Bohu. ! Tedy to, že Bůh se na lidstvo vysral, opustil ho a vlastně spíš parazituje na jejich naději a víře. To mi přijde jako daleko lepší „turning point“ pro Kazatele, který Bohu opravdu věří v seriálu, než v komiksu, kdy byl k víře v Boha evidentně přinucený ! Podle mě se po „zjištění pravdy o Bohu“ (bude-li stejná jako v komiksech) nutně nasrat a vyrazit ho hledat. Pak doufám začne ten pravý „road trip“, který k duchu celého Preachera jednoznačně patří. Jako fanoušek komiksů zejména oceňuji, že autoři jdou skutečně novou cestou a i já se tak můžu těšit, kam se to vyvine!

#8 Big_Boss
1.7.2016 | 11:59:55
Big_Boss

#7 ElektronickyOtisk: Na to, že mám Kazatele přečteného skrz naskrz, tak jsem se jeho otázkou Boha a ani o prospěšném užívání „hlasu“ takhle nezamyslel. Díky

1.7.2016 | 13:55:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E09: Puzzle Piece

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @roundcube, @k0sh3s, @Cayyo
Korekce a časování: @Valada06

Titulky sedí na verze Preacher:
- …S02E09 720p.HDTV­.x264-AVS
- …S02E09 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a v diskuzi o aktuální epizodě nám dejte vědět, jak se vám díl líbil.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Komiksový kazatel

 

Nepřehlédněte

Ohlédnutí za epizodou Holes

Ohlédnutí za epizodou Holes

Ještě předtím než se dočkáte titulků k deváté epizodě druhé řady, zopakujte si, co všechno se stalo v předcházejícím díle, ve kterém jsme se mimo jiné opět vrátili do Pekla.

Kazatel - tak trochu jiný duchovní

Pokud neznáte komiksovou předlohu chystaného seriálu AMC, přečtěte si náš článek, který vysvětluje, proč je Preacher tak kultovním příběhem, který jste ještě nikdy neviděli!

Narozeniny herců

Sledujte nás