Preacher (Kazatel) Titulky k epizodě Damsels

Titulky k epizodě Damsels

Titulky k epizodě Damsels

Kazatel Jesse Custer zahajuje v New Orleans své pátrání po Bohu. Třetí epizodu druhé řady pro vás přeložil tým ve složení @Valada06, @k0sh3s a @Hendorn. Titulky můžete stahovat v profilu epizody. Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a probrat ho na našem fóru. Příjemnou zábavu.

13 0
6.7.2017

Diskuze /3

Blom

Díky moc! Mimochodem…jsem jedinej, komu druhá série přijde zatím naprosto parádní? Scénář a zápletka by mohli bejt kapku lepší, ale ten absurdní prvoplánovej humor je suprovej. A ústřední trojice je taky pořád skvělá, možná by se dalo říct boží. :)

#2 chir
7.7.2017 | 10:23:09
chir

#1 Blom: vzhledem k tomu, jak nízko nasadili laťku s první sérií, tak to není tak hrozné. Konečně se to nějakým způsobem přibližuje komiksu a nesnaží se od něj oddělit tak, jak první série. Ono to není na škodu, že je to jiné, ale strašně ta první série změnila podstatu příběhu a postav, takže to teď poměrně těžce budou z nějakého dlouhodobého vyprávění vyrovnávat a bude to mít díry, navíc zabili několik popkulturních narážek (ale současným náctiletým by asi Kurt Cobain moc neřekl) a nejlepších příběhů, co Kazatel nabízí (např. John Custer ve Vietnamu).

#3 Blom
webmaster
7.7.2017 | 17:22:51
Blom

#2 chir: Já jsem komiks četl jenom první díl, takže ten rozdíl v první sérii jsem částečně viděl, nicméně mi to moc nevadilo, i když je fakt, že zpočátku jsem byl celkem zmaten a měl jsem kapku dojem, že pro komiksem nepolíbeného člověka to musí být španělská vesnice. Je fakt, že např Cassidy není prostě sympatickej uťáplej irskej kámík jako v seriálu, ale přijde mi, že tenhle úhel pohledu je fajn, aspoň teda mě to sedí (možná i částečně proto, že Gilguna mám moc rád). Osobně bych seriál jen tak někomu nedoporučil, přijde mi to takový, že to člověku buď nesedne vůbec a nebo to musí milovat. Možná je to teda asi i proto, že komiks jsem ještě nedočetl, ale určitě to mám v plánu.

14.7.2017 | 11:07:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E09: Puzzle Piece

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @roundcube, @k0sh3s, @Cayyo
Korekce a časování: @Valada06

Titulky sedí na verze Preacher:
- …S02E09 720p.HDTV­.x264-AVS
- …S02E09 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a v diskuzi o aktuální epizodě nám dejte vědět, jak se vám díl líbil.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Komiksový kazatel

 

Nepřehlédněte

Ohlédnutí za epizodou Holes

Ohlédnutí za epizodou Holes

Ještě předtím než se dočkáte titulků k deváté epizodě druhé řady, zopakujte si, co všechno se stalo v předcházejícím díle, ve kterém jsme se mimo jiné opět vrátili do Pekla.

Kazatel - tak trochu jiný duchovní

Pokud neznáte komiksovou předlohu chystaného seriálu AMC, přečtěte si náš článek, který vysvětluje, proč je Preacher tak kultovním příběhem, který jste ještě nikdy neviděli!

Narozeniny herců

Sledujte nás