Stranger Things Sean Astin a další noví herci ve druhé sérii

Sean Astin a další noví herci ve druhé sérii

Sean Astin a další noví herci ve druhé sérii

Se začátkem natáčení druhé řady přichází i oznámení nových herců, kteří se připojí ke stávajícímu ansámblu. Kromě toho, že byl potvrzen návrat Millie Bobby Brown v roli Eleven, nyní známe i jména hned pěti nových herců, mezi nimiž jsou Sean Astin či Paul Reiser.


29 0
7.11.2016

Než se pustíme do představení nových hereckých tváří, máme pro vás dobrou zprávu, která ovšem není žádným překvapením. I přes nejasný konec Elevenzávěrečné epizodě první série se dalo očekávat, že se diváky oblíbená postava v podání Millie Bobby Brown vrátí i v druhé řadě, což bylo konečně potvrzeno. Zároveň byli mezi stálé postavy povýšeni Steve Harrington, kterého hraje Joe Keery, a Will Byers (Noah Schnapp).

Seana Astina uvidíme v roli Boba Newbyho. Foto: New Line


Ve druhé sérii nás čeká hned několik nových postav a tedy i herců. Nejznámějším z nových hereckých přírůstků je jistě Sean Astin, kterého proslavila role Sama Křepelky v trilogii Pán prstenů, a jehož jsme mohli v poslední době vidět například v seriálu The Strain. Astin si zahraje Boba Newbyho, dobrosrdečného nerda, který byl spolužákem Joyce (Winona Ryder) a Jima Hoppera (David Harbour). V současnosti vede v Hawkinsu obchod s elektronikou. Zajímavostí je, že Sean Astin si ještě coby dítě zahrál ve snímku Rošťáci (Goonies) z roku 1985, což je jeden z filmů, kterými se tvůrci při natáčení Stranger Things inspirovali.

Paul Reiser ztvární postavu Dr. Owense. Foto: FX

Další posilou je Paul Reiser, který je známý hlavně z komediálního seriálu Mad About You (Jsem do tebe blázen). Ve druhé řadě Stranger Things ztvární roli Dr. Owense, vysoce postaveného člena ministerstva energetiky. Ten má za úkol dát věci do pořádku po událostech, které se v Hawkinsu odehrály.

K hereckému ansámblu se připojí i dánská herečka Linnea Berthelsen, jež ztvární emocionálně narušenou Roman. Mladá žena má za sebou těžké dětství, kdy utrpěla obrovskou ztrátu. Ačkoli nežije v Hawkinsu, je nějakým způsobem spojena s nadpřirozenými věcmi, které se udály v tamní laboratoři.

Dětští herci i s novými posilami při čtení scénáře ke druhé sérii. Foto: Netflix

O nevlastních sourozencích Billym a Max už jsme vás informovali a nyní víme, kdo si je zahraje. Arogantního puberťáka Billyho s násilnickými sklony ztvární začínající herec Dacre Montgomery, kterého brzy uvidíme v hlavní roli filmových Power Rangers, zatímco role jeho nevlastní sebevědomé sestry Max se ujme Sadie Sink (American Odyssey).

Diskuze /2

Blahar

Astin mě fakt těší!

překladatel
8.11.2016 | 15:26:03
Car

mě také :-)

20.11.2016 | 16:51:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Recenze

Stranger Things očima redaktorů Edny

Stranger Things očima redaktorů Edny

Všichni milují Stranger Things. Ale proč tomu tak je? Čím nás tohle největší seriálové překvapení posledních let tolik nadchlo a proč nám zalezlo pod kůži? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Devatenáct nominací na Emmy pro Stranger Things

Devatenáct nominací na Emmy pro Stranger Things

Hit loňského léta potvrzuje, že je oblíbený nejen u fanoušků, ale i u odborné veřejnosti. Do letošního boje o nejprestižnější televizní ceny vstupuje s devatenácti nominacemi.

Nejoblíbenější postavy

Trailer k první sérii

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás