The Flash Bude Thinker hlavním padouchem čtvrté série?

Bude Thinker hlavním padouchem čtvrté série?

Bude Thinker hlavním padouchem čtvrté série?

S jistotou víme, že čtvrtá série nebude zahrnovat úhlavního padoucha, který bude rychlík. Můžeme tak začít tipovat, koho by nám seriál mohl představit. Jedním z horkých kandidátů je i padouch Thinker.


26 0
1.4.2017

Není to tak dávno, co tvůrci prozradili, že čtvrtá série bude první řadou, ve které nebude hlavním padouchem rychlík. Od tohoto oznámení začali fanoušci tipovat, který padouch by ztvárnil úhlavního záporáka. V osmnácté epizodě Abra Kadabra nám možného budoucího padoucha prozradil právě záporák Abra Kadabra.

Abra Kadabra vyjmenoval Barrymu padouchy, kterým čelil. Jako první dva zmínil rychlíky Reverse Flashe a Zooma. Po nich se překvapivě zmínil o padouchovi, se kterým jsme v seriálu ještě neměli čest. Prozradil nám jméno DeVoe.


(Foto: DC Comics)

Když nahlédneme do komiksů, tak Abra Kadabra mluvil o Cliffordu DeVoeovi, který byl jedním z velkých protivníků právě Flashe. Známější je však pod svou přezdívkou Thinker, kterých se v komiksech objevilo několik. Tím nejznámějším je právě právník Clifford DeVoe, ze kterého se stal padouch, který za pomoci své helmy dokázal ovládat a kontrolovat mysl jiných lidí. Zároveň ovládal i schopnosti telekineze.

Vzhledem k tomu, že se o něm zmínil Abra Kadabara, muž z budoucnosti, tak je nepravděpodobné, že DeVoe bude pouhým epizodním padouchem. Nikde se nepíše, že právě o tomto padouchovi čtvrté série tvůrci mluvili, ale DeVoe je jedním z možných kandidátů.

Diskuze /15

Stardos

Jako bylo by to poprvé, co bych něco správně tipnul :D

1.4.2017 | 17:19:40
Toso11

killer frost nic ??

#3 I Like Al Sah-Him
1.4.2017 | 17:43:54
I Like Al Sah-Him

#2 Toso11: tú podľa mňa vyriešia v priebehu pár nasledujúcich častí :-)

1.4.2017 | 21:17:56
Lex Luthor

bude nosit helmu jako magneto a není to apríl

1.4.2017 | 21:35:48
Kennymcc

Myslim ze Thinker by byl (a zrejme i bude) zajimavym padouchem 4. serie. Ovladani mysli je velmi mocna schopnost, velmi ucinna i pro tem nejdrsnejsim protivnikum. Ovsem jak vime proti ovladnuti mysli se da dobre branit technologii. Jestli Thinkerovi nechaji i telekinesy, tak potom muze zbavit kohokoli jakekoli technologie a pak mu ovladnout mysl :)

#9 Maškynson
1.4.2017 | 23:46:44
HellTsuku

Pokud bude takovejhle tak aspoň nebude hlavní záporák rychlík :D

2.4.2017 | 4:15:39
I Like Al Sah-Him

Inak tak ma napadlo, Barry starne? Alebo sa mu vďaka speedforce prakticky udržuje rovnaký vek. Ten Abra Kadabra bol zo 64. storočia a vravel že s Flashom bojuje, ja len či je tým Flashom Barry

#10 totti
2.4.2017 | 10:07:35
Bremi

Ano, je to jedna z mála schopností, které mají na Flashe šanci, ale tohle už jsme viděli. To už si mohli nechat Grodda a Gorila City jako hlavní linku na 4. sérii a nemuseli to takhle odfláknout.

2.4.2017 | 10:08:57
Maškynson

#5 Kennymcc: No ja si myslim že až také zaujímavé by to nebolo keďže su to podobné schopnosti ako má Grodd

2.4.2017 | 10:10:29
totti

#7 I Like Al Sah-Him: Tak obidvaja vedia cestovať v čase. Minimálne Abra Kadabra vie zostrojiť prístroj na cestovanie. Mohli bojovať hocikedy.

#12 I Like Al Sah-Him
2.4.2017 | 12:45:33
Lex Luthor

mohli by dát metačlověka, který má schopnost kategorie tři T. Tedy telepatie, telekineze a teleportace pro Flashe by to byl dobrý soupeř.

#12 I Like Al Sah-Him #15 Blob
2.4.2017 | 14:03:49
I Like Al Sah-Him

#11 Lex Luthor: Flashovi by mohl idať záporáka podobného Prometheovi z Arrow, ktorý by ho zničil úplne psychicky. Zoom či Savitar ho síce dokázali riadne raniť, ale nemyslím si že ho to vzalo podobne ako Olivera z Arrow :D

#10 totti: Ja som to skôr pochopil tak že oni bojovali v tom 64. storočí. A keďže sa Barry vylízal zo zlomeniny chrbtice za pár dní, zranenia sa mu hoja rýchlo, tak predpokladám že ani moc stárnuť nebude. Preto som zvedavý ako dlho môže Barry žiť, pokiaľ ho niekto nezabije no :D

#14 Innominateus
2.4.2017 | 15:49:00
Dirrow

V tomhle dalším díle by podle mě mohl být ten souboj mezi Vibem a Frost, který viděl Cosco ve vizi

2.4.2017 | 18:54:46
Innominateus

#12 I Like Al Sah-Him: Problém je, že Prometheus působí na morální aspekt nepřítele. Barry žádný morální aspekt nemá. S železnou pravidelností páchá pitomosti, které škodí světu víc než záporáci ze všech řad dohromady a nikdy se nedokáže poučit. Je takovým opakem EmoArrowa Olivera a jeho salty okamžiků nad mravencem, kterého ve spánku omylem spolkl.

2.4.2017 | 19:09:42
Blob

#11 Lex Luthor:Neblbni, Barrymu by dal na prdel i bezdomovec co de vybrat benzínku :)

3.4.2017 | 17:41:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás