The Originals Epizody - Sezóna 3

Epizody - Sezóna 3

Sezóna 3

 • S03E01: For the Next Millennium

  S03E01: For the Next Millennium

  Spor s mocnou čarodějkou Davinou pokračuje a rozdělí bratry Klause a Elijahu. Během toho hledá Freya způsob, jak napravit jejich pouto, aby z nich byla opět rodina. V tu dobu se Klaus dozví, že do města New Orleans přišel jeho starý upírský přítel Lucien, který kuje záhadný plán, jenž zahrnuje každou pokrevní linii rodiny Mikaelsonů. Elijah si pokládá otázky, zda může svému bratrovi odpustit. Hayley v zátoce bojuje se svým vlkodlačím prokletím. Vincent a Cami pomáhají detektivovi Kinneymu s odhalením vraha, který je na útěku. Marcel má opět kontrolu nad Francouzskou čtvrtí, proto zkouší novou strategii pro nábor upírů. Davina je nyní regentkou čarodějek v New Orleans, proto učiní rozhodnutí, které ji postaví proti Marcelovi.

  8.10.2015
  890 000
 • S03E02: You Hung the Moon

  S03E02: You Hung the Moon

  Po zjištění, že pytláci zabíjí v zátoce vlky, Elijahovy a Jacksonovy obavy o Hayley narostou, když se během úplňku neukáže. Davina jako jediná ví, kde se Hayley nachází, proto tuto informaci plánuje využít ve svůj prospěch. Cami říká Klausovi svou teorii o tom, kdo stojí za sérií vražd ve Francouzské čtvrti. Lucien upozorní Elijahu na válku mezi pokrevními liniemi.

  15.10.2015
  1 120 000
 • S03E03: I'll See You in Hell or New Orleans

  S03E03: I'll See You in Hell or New Orleans

  Klaus a Elijah jsou nuceni se spojit a odhalit Lucienovy skutečné plány v New Orleans. Cami čelí Lucienovi a je překvapena, když odhalí nečekanou informaci z jeho minulosti, která zahrnuje Klause. Tajemná postava učiní Marcelovi nabídku. Hayley se obrátí na netradiční řešení své současné situace. Do New Orleans dorazí Elijahův starý známý a přichází se zprávami, které odhalují rostoucí hrozbu pro rodinu Mikaelsonů.

  22.10.2015
  950 000
 • S03E04: A Walk on the Wild Side

  S03E04: A Walk on the Wild Side

  Elijah se snaží zjistit, proč jeho starý přítel Tristan přišel do New Orleans, proto zvažuje návštěvu večírku, kde se má shromáždit záhadná skupina upírů, které se říká Strix. Na večírek s ním nakonec půjde i Hayley. Marcel se dozví lákavou nabídku od záhadné ženy Aya. Rychle si však uvědomí, že věci nejsou takové, jaké se zdají být. Lucien a Klaus vytvoří spojenectví, aby našli důležitou část Lucienova plánu, která se ztratila.

  29.10.2015
  1 070 000
 • S03E05: The Axeman's Letter

  S03E05: The Axeman's Letter

  Válka mezi pokrevnými liniemi pokračuje. Klaus přivítá nečekanou osobu ze své minulosti, která k němu přijde na návštěvu. Elijah má podezření, že Tristan něco skrývá, proto požádá Marcela, aby mu pomohl zjistit, co plánuje. Davina bojuje s úlohou regentky a hledá u Hayley radu. Starobylé tajemství navždy rozdělí bratry Mikaelsony.

  5.11.2015
  970 000
 • S03E06: Beautiful Mistake

  S03E06: Beautiful Mistake

  Když si Elijah a Freya uvědomí, že Rebekah může být cílem skupiny upírů Strix, tak dělají všechno pro to, aby ji ochránili. Klaus tráví čas s Aurorou, aby zjistil, na čí straně stojí. Hayley a Marcel narazí na nebezpečného člena ze skupiny Strix. Lucienův nově přepracovaný systém přinutí Cami čelit těžkému rozhodnutí. Detektiv Kinney bojuje o život.

  12.11.2015
  980 000
 • S03E07: Out of the Easy

  S03E07: Out of the Easy

  Klaus a Elijah pozvou Luciena, Tristana a Auroru na večeři Díkuvzdání, aby s nimi vyjednali příměří. Aurora ukáže, že má silný vliv na Klause, proto Hayley a Freya vezmou věci do vlastních rukou, což povede ke smrtelné konfrontaci. Marcel a Vincent jsou donuceni přijmout drastická opatření, když si uvědomí, že Davině přerůstají věci přes hlavu. Na Cami číhá nebezpečná hrozba.

  19.11.2015
  800 000
 • S03E08: The Other Girl in New Orleans

  S03E08: The Other Girl in New Orleans

  Cami je kvůli Auroře v nebezpečí, proto je Klaus nucen se zapojit do jejích dalších her a sledovat tak vodítka, která pro něj nachystala. Když Elijah, Freya a Hayley zjistí, že Tristan má cenné informace, které potřebují, přijmou proti němu dramatická opatření. Aya dává Marcelovi ultimátum a opouští ho. Napětí mezi Hayley a Jacksonem je vede k tomu, že přehodnotí jejich zapojení do záležitostí rodiny Mikaelsonů.

  3.12.2015
  1 170 000
 • S03E09: Savior

  S03E09: Savior

  Freya hledá způsob, jak zvrátit kletbu, proto se stane terčem nejnovějších plánů Strixu. Klaus sleduje Cami, která se snaží pomoct detektivovi Kinneymu, jenž se vymyká kontrole, když je pod vlivem Lucienova ovlivnění. Vincent přehodnotí své rozhodnutí zůstat mimo čarodějnický svět. Hayley se snaží mít s Jacksonem a Hope klidné Vánoce, ale nastane nečekané překvapení.

  10.12.2015
  970 000
 • S03E10: A Ghost Along the Mississippi

  S03E10: A Ghost Along the Mississippi

  V důsledku hrůzného plánu, který skončil Caminou smrtí, Klaus vyhlašuje Auroře a Tristanovi válku. Vincent, který se ujmul své role regenta New orleanských čarodějek, je přinucen použít magii proti své vůli, když se Hayley a Jackson ocitnou jako pěšáci v Tristanově zvrácené hře. A konečně, poté, co se dozví, že Tristan má v držení mocnou zbraň, která by mohla jejich rodinu zničit jednou provždy, uvedou Klaus, Elijah a Freya do pohybu riskantní plán, který vede až k času zúčtování se Strix.

  29.1.2016
  950 000
 • S03E11: Wild at Heart

  S03E11: Wild at Heart

  Zatímco se Klaus musí zabývat naléhavými záležitostmi doma, Elijah se neochotně spojuje s Ayou, potom, co se dozví, že by mohla vědět něco o nedostižitelné zbrani, která by Původní mohla nadobro zabít. Mezitím se zoufalá Davina, opuštěná a vykázaná vlastním klanem čarodějek, ocitá na vážkách poté, co obdrží lákavou nabídku, která by ji mohla posunout o krůček blíž ke znovu shledání se s Kolem.

  5.2.2016
  920 000
 • S03E12: Dead Angels

  S03E12: Dead Angels

  Mocná zbraň, která by mohla nadobro zničit rodinu Mikaelsonů, skončí v nesprávných rukou, proto Klaus začne vyjednávat s nepravděpodobným nepřítelem. Elijah se snaží získat kontrolu nad Strix, což vede k násilnému zúčtování a vzniku nového možného vůdce. Čarodějky se snaží ovlivnit Davinu, aby jim pomohla najít neporazitelnou­ zbraň.

  12.2.2016
  800 000
 • S03E13: Heart Shaped Box

  S03E13: Heart Shaped Box

  Odhodlána učinit konečný tah proti bratrům Mikaelsonovým, použije pomstychtivá Aurora Freyu jako volavku k nalákání Klause a Elijaha do nebezpečné pasti. Poté, co je Davina zlákána mocným klanem čarodějek patřících ke Strix, provede kouzlo, které může zachránit životy jejích nejbližších přátel. Davina přijde na způsob, jak vyčarovat Kola, jedinou osobu, která by mohla znát klíčovou přísadu, k dokončení kouzla. Nakonec je Hayley přinucena učinit srdcervoucí oběť.

  19.2.2016
  870 000
 • S03E14: A Streetcar Named Desire

  S03E14: A Streetcar Named Desire

  S proroctvím, kterém se jim všem vznáší nad hlavami, jsou Klaus a Elijah, ocitající se uvnitř magické pasti, k ničemu. Aya s čarodějným klanem Strix pokročila s nebezpečným kouzlem, které by jednoho z nich mohlo nadobro odrovnat. Jinde Freya, mající na starost získání svých bratrů zpět, vyhledá pomoc Marcela, Hayley a Stefana Salvatoreho, starého Klausova přítele, jehož neočekávaný příjezd by mohl být klíčem k jejich přežití. Davina dává do pohybu odvážný plán, který by ji měl přivést zase o krok k blíž ke znovushledání se s Kolem.

  26.2.2016
  1 070 000
 • S03E15: An Old Friend Calls

  S03E15: An Old Friend Calls

  Když se Klaus dozví, že Cortez, starý upír toužící po pomstě, dorazil do New Orleans, je přinucen se s touto novou hrozbou vypořádat. Když mezitím začne Cortez ohrožovat životy nevinných obyvatel, nezůstane Vincentovi jiná možnost než pomoci pomstychtivému upírovi s plánem na zlikvidování Klause. Marcel se kvůli pomoci obrátí na Davinu poté, co několik členů Strix zmizí. Když se Elijah dozví o tom, jakým zhoubným způsobem se Hayley vyrovnává s Jacksonovou smrtí, konfrontuje ji.

  4.3.2016
  880 000
 • S03E16: Alone with Everybody

  S03E16: Alone with Everybody

  Když se začnou šířit zvěsti o poslední kulce z bílého dubu, začnou se v New Orleans shromažďovat nebezpeční nepřátelé, ve snaze se jednou provždy zbavit Klause. Jak hrozby narůstají, Elijah naléhá na své sourozence, aby se drželi při zemi. Zatímco Marcel, Vincent a Josh se ženou za stopou zahrnující tajemnou upírku jménem Sofya, která by mohla mít odpovědi, po kterých pátrají. Vzájemné napětí mezi Kolem a jeho bratrem Finnem, tedy bratrem, jenž je zodpovědný za jeho smrt, jemuž je nucen se postavit tváří v tvář, roste. Jinde Klaus a Hayley vyhledají úkryt u její bývalé smečky a narazí na nějaké znepokojivé zprávy zahrnující i hrozbu vůči nim.

  1.4.2016
  930 000
 • S03E17: Behind the Black Horizon

  S03E17: Behind the Black Horizon

  Když zjistí, že byla Freya unesena a je držena nebezpečnou novou hrozbou, jsou bratři Mikaelsonovi nuceni, dát stranou své neshody, aby byli schopni zachránit svou sestru, než bude příliš pozdě. Stopy je zavedou do Mystic Falls, kde Elijah a Finn narazí na strážníka Matta Donovana, který z nových upírů ve městě není nadšený. Mezitím se Klaus s Hayley pokoušejí odhalit motiv za jednou z Lucienových tajemných činností. Znepokojující zvrat v Kolově chování, zanechává Davinu znepokojenou, co se jejich společné budoucnosti týče.

  8.4.2016
  890 000
 • S03E18: The Devil Comes Here and Sighs

  S03E18: The Devil Comes Here and Sighs

  Během toho, co město slaví tradiční jazzový festival, se Niklausovi nepřátelé spojí a plánují ho zajmout. Elijah a Freya ho jdou zachránit, ale čelí mocné hrozbě, na kterou ještě nikdy nenarazili. Hayley a Cami přijdou s vlastním plánem na osvobození Klause. Kolovo chování se stále zhoršuje, proto Davina nemá na výběr a obrací se na Marcela a Vincenta, které žádá o pomoc.

  15.4.2016
  860 000
 • S03E19: No More Heartbreaks

  S03E19: No More Heartbreaks

  Po násilném střetu visí Camin život na vlásku. Klaus je nucen se spolehnout na svou rodinu a spojence, že včas naleznou lék, zatímco on bude dohlížet na Cami. Jak času ubývá, obrátí se Freya na svůj arzenál kouzel a Vincent s Marcelem zamíří do Camina bytu, aby zajistili stěžejní přísadu. Jinde se Hayley s Elijahem vydávají do zátoky v naději, že se vrátí zpět i s potenciální protilátkou, která by mohla zachránit Camin život. Nakonec Davina konfrontuje Luciena a dozvídá se srdcervoucí informace, které navždy změní její budoucnost s Kolem.

  29.4.2016
  930 000
 • S03E20: Where Nothing Stays Buried

  S03E20: Where Nothing Stays Buried

  V důsledku nelítostného plánu, který roztříštil jejich rodinu. Klaus, Elijah a Freya zoufale hledají způsob, jak se Luciena zbavit jednou provždy. Nicméně jejich snahy pozdrží naléhavá prosba o pomoc od Kola a Marcela. Na Klausovo naléhání Freya s Elijahem neochotně nabízejí svou pomoc, zatímco Klaus s Hayley po odhalení Lucienova nejnovějšího plánu zamíří do zátoky. Když tam dorazí, čeká na ně nečekané poměřování sil mezi Lucienem a Klausem, což donutí vzít Freyu záležitosti do svých rukou, čímž se spustí řetězec událostí, který navždy změní jejich životy.

  6.5.2016
  830 000
 • S03E21: Give 'Em Hell Kid

  S03E21: Give 'Em Hell Kid

  Po obdržení nové vize o blížícím se proroctví, Freya zjistí, že její rodina směřuje ke střetu s novým nebezpečným nepřítelem. Mezitím se za pomoci detektiva Kinneyho vydávají Vincent s Kolem do světa Předků, aby jim zatnuli tipec a jednou provždy si vzali město nazpět. Jinde Klaus a Elijah čelí Marcelovi, poté co se jeho srdceryvný plán pokazí a jde to s ním z kopce.

  13.5.2016
  790 000
 • S03E22: The Bloody Crown

  S03E22: The Bloody Crown

  Po měsících odvracení a maření nebezpečných hrozeb a smrtících útoků stanou konečně sourozenci Mikaelsonovi tváří v tvář té jediné osobě, která by je mohla přivést k jejich úplnému zániku. V sázce je toho více, než kdy dřív, a s přívalem nejstarších a nejzapřísáhlejších nepřátel, je Klaus souzen za zvěrstva, která za ta staletí spáchal. Mezitím je Marcel, který se po zradě svých nejbližších vymkl kontrole, zaskočen nečekaným příchodem někoho z jeho minulosti. Elijah, Freya a Kol horečně hledají způsob, jak zachránit svou rodinu dřív, než bude příliš pozdě.

  20.5.2016
  850 000

Čtvrtá řada

Seriál The Originals byl obnoven v březnu tohoto roku pro čtvrtou řadu. Byl ale pro nadcházející sezónu přesunut do midseason, což znamená, že se ho dočkáme až v lednu 2017, nebude mít plných 22 epizod jako tomu bylo u předchozích řad. Foto: TVLINE

Čtvrtá řada seriálu The Originals:

 • začne v lednu 2017 (přesné datum zatím nebylo stanoveno)
 • časově bude posunuta 5 let dopředu od konce 3. řady
 • bude mít 13 epizod

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v dílech 21. - 22.?

Co nás čeká v dílech 21. - 22.?

Freya zjišťuje nové skutečnosti, co se nepřátel týče. Marcel uvede do pohybu plán, který nevyjde zrovna podle jeho představ. Zúčtování s nepřáteli je na spadnutí, v sázce je toho až příliš. Finále je tady. Proroctví se naplňuje. Kdo vyhraje?

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás