The Originals Epizody - Sezóna 4

Epizody - Sezóna 4

 • S04E01: Gather Up The Killers

  S04E01: Gather Up The Killers

  O pět let později… V den pátého výročí Klasovy porážky, Marcel, jakožto král města, vítá v New Orleans upíry, z nyní již odpoutané Klausovy linie, jen aby zjistil, že představují nečekanou hrozbu jeho vládě. Tato skutečnost přiměje Marcela jít si pro radu k někomu překvapivému. Mezitím, co se Hayley blíží k léku, který jí umožní oživit Elijaha a probudit spící Mikaelsonovy, stojí před závěrečným úkolem, který jí donutí učinit nemilosrdné rozhodnutí.

  17.3.2017
  1 050 000
  43 minut
 • S04E02: No Quarter

  S04E02: No Quarter

  Teď, když jsou vzhůru… Poté, co byli vyléčeni a probuzeni, se sourozenci Mikaelsonovi připojují k Hayleyně snaze vysvobodit Klause ze zajetí, i když to znamená postavit se tváří v tvář Marcelovi. Jak Klaus trpí kvůli Tundeho dýce, zhmotňují se mu nečekaným způsobem jeho démoni. Mezitím Vincent prošetřuje strašení, které se ukáže být mnohem zlověstnější, než si kdy dokázal představit.

  24.3.2017
  1 000 000
  43 minut
 • S04E03: Haunter of Ruins

  S04E03: Haunter of Ruins

  Otcové a dcery… Po pěti dlouhých letech odloučení, se Klaus pokouší obnovit vztah se svou dcerou Hope. I když je zde pouto otce s dcerou, zbytek rodiny je stále neklidný. Elijah se snaží ukočírovat rozepři mezi Hayley a Freyou, aby určil, jak nejlépe ochránit rodinu. Dále v New Orleans přichází Vincent sdělit Marcelovi hrůzné tajemství ohledně jeho bývalé ženy Evy Sinclairové. Mezitím začíná pátrání po čarodějnici, která chce obětovat skupinu nevinných dětí – včetně Hope Mikaelsonové.

  31.3.2017
  1 040 000
  43 minut
 • S04E04: Keepers of the House

  S04E04: Keepers of the House

  Zachránit Hope… V zoufalé snaze zachránit svou dceru se Hayley obrací na Marcela, aby jí pomohl zjistit více informací o tajemné síle, která se začala zaměřovat na děti z New Orleans. Klaus mezitím zůstává mimo s Hope. Elijah se společně se zdráhajícím se Vincentem vydávají na lov, který je uvrhne přímo do cesty nové, překvapivé hrozbě. Freya s Keelin musí dát stranou své neshody, protože se vydávají na cestu, která by mohla navždy změnit poměr moci v New Orleans. Tuto epizodu režíroval Joseph Morgan.

  7.4.2017
  1 080 000
  43 minut
 • S04E05: I Hear You Knocking

  S04E05: I Hear You Knocking

  Černá magie… Poté, co byli označeni temnou magií Prázdnoty, zažívají Klaus s Marcelem příznaky zlovolného strašení, což nutí tyto dva protivníky k násilnému střetu. Mezitím se Hayley s Elijahem vydávají promluvit si s Mary, jelikož Hayley zjistila, že mezi temnou magií a její bývalou smečkou je záhadné pouto. Vyčerpaná Freya riskovala vlastní život, aby vyléčila Klausovu infekci. Keelin, která se cítí provinile, stojí před volbou, zda využít příležitosti a utéct od Mikaelsonů navždy nebo ctít Hippokratovu přísahu a pomoci Freye.

  14.4.2017
  870 000
  43 minut
 • S04E06: Bag of Cobras

  S04E06: Bag of Cobras

  Odhalení nové hrozby… Když přijdou na to, že Prázdnota má poslušného poskoka, uspořádají Klaus s Elijahem promyšlený večírek, aby novou hrozbu vylákali ven a zjistili její identitu. Jelikož se Vincent cítí zodpovědný za oživení této Prázdnoty, použije svou magii k tomu, aby Mikaelsonům pomohl vykořenit tuto hrozbu. Hayley odhalí nové informace ohledně skonu jejích rodičů, obrátí se proto na Freyu, aby jí pomohla odblokovat vzpomínky na ten osudný den, kdy zemřeli její rodiče.

  28.4.2017
  960 000
  43 minut
 • S04E07: High Water and a Devil's Daughter

  S04E07: High Water and a Devil's Daughter

  Když zjistí, že poslední poskok Prázdnoty je stále volný, zabezpečí Freya sídlo Mikaelsonů kouzlem, čímž zároveň donutí Klause, Hayley a Hope zůstat uvnitř. Mezitím Elijah vezme záležitosti do vlastních rukou, když se Vincent zdráhá provést nebezpečný rituál, který je nutný k tomu, aby se mohli lépe bránit Prázdnotě. Freya zase spustí riskantní plán, který jí postaví tváří v tvář této jejich nové hrozbě a kvůli nečekanému zvratu situace její život visí na vlásku. Tato epizoda je režisérským debutem Charlese Michaela Davise (Marcela).

  5.5.2017
  930 000
  43 minut
 • S04E08: Voodoo in My Blood

  S04E08: Voodoo in My Blood

  Poté, co byli Předky předvoláni, se Hayley s Klausem vydávají do říše Předků, kde stanou tváří v tvář Davině, Klausově bývalé protivnici, která jediná zná tajemství, jak Prázdnotě přivodit zkázu. Staré rány se znovu otevřou, když jsou Elijah s Marcelem nuceni navázat nelehké spojenectví. Společně se setkávají s Alaricem, kterému se podařilo objevit stěžejní artefakt, jenž by jim mohl pomoci v boji proti Prázdnotě.

  12.5.2017
  850 000
  43 minut
 • S04E09: Queen Death

  S04E09: Queen Death

  Překvapivé spojenectví a srdceryvná oběť… Když Prázdnota pošle Vincentovi děsivou zprávu, musí spolupracovat s Hayley a Freyou, které se vydávají na zoufalou misi, aby Prázdnotu zastavily jednou provždy, nehledě na oběť kterou by musely podstoupit. Klaus odmítá, aby kdokoliv z jeho rodiny musel za poražení nepřítele zaplatit tu nejvyšší daň, proto utvoří překvapivé spojenectví a dá do pohybu plán, který by mohl navždy změnit rodinu Mikaelsonů.

  19.5.2017
  840 000
  43 minut
 • S04E10: Phantomesque

  S04E10: Phantomesque

  Po zničujících událostech v minulé epizodě Klaus požádá své sourozence Rebeku a Kola, aby se vrátili domů a postavili se s jeho rodinou proti Prázdnotě. Mezitím Freya přesvědčí Hayley, aby se s ní vydala na nebezpečnou cestu, která ohrozí jejich životy, ale zároveň by mohla být jediným způsobem, jak zachránit život někoho, koho milují. Napětí stoupá, když Marcel uspořádá hon na Prázdnotu, což ho ale postaví do cesty někomu, koho nečekal. Kol stále truchlí pro ztrátu Daviny a zvažuje kam až je ochoten zajít, aby ji znovu viděl. Režisérem této epizody je Daniel Gilles (Elijah).

  2.6.2017
  43 minut
 • S04E11: A Spirit Here That Won't Be Broken

  S04E11: A Spirit Here That Won't Be Broken

  Když se zjistí, že to magický totem dodává Prázdnotě sílu, zaúkoluje Freya Klause a Rebeku, aby jí ho pomohli najít a zničit. Prázdnotino ultimátum postaví Kola proti jeho sourozencům, mezitím nečekané síly přimějí Marcela a Rebeku vyřešit narůstající napětí mezi nimi. Prázdnota si pro Hayley připraví plán, který ji přinutí bojovat o život.

  9.6.2017
  43 minut
 • S04E12: Voodoo Child

  S04E12: Voodoo Child

  Prázdnotina kniha… Když se Práznota zaměří na nejzranitelnějšího z Mikaelsonů, je Klaus nucen se spolehnout na Vincenta, který věří, že může použít Prázdnotinu černou magii proti ní, aby ji nadobro porazil. Vzhledem k tomu, že se Marcel obává, že by se Vincentův plán mohl obrátit proti nim, rozhoduje se král New Orleans pro vlastní záložní plán. Poté, co se nechá zaplést do Prazdnotiných manipulací, se Hayley snaží zajistit Hopinu budoucnost v New Orleans. Freya je nucená postavit se svým nejtemnějším obavám.

  16.6.2017
  43 minut
 • S04E13: The Feast of All Sinners

  S04E13: The Feast of All Sinners

  Konec „vždy a navždy“… V explozivním finále řady, Mikaelsonům docházejí možnosti, jak čelit všemocné a nezničitelné entitě jménem Prázdnota. Vzhledem k tomu, že Hopin život visí na vlásku, přijde Vincent s posledním, velmi zoufalým plánem, takovým, který přinutí Klause, Elijaha, Hayley, Rebeku a Freyu k té největší oběti, kterou jejich rodina kdy učinila.

  23.6.2017
  43 minut

Stav překladu

Epizoda S04E13: The Feast of All Sinners

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @LadyAlex a @227petr

Přečasy: @Ladick

Připravujeme verze The Originals:

 • … S04E13 SVA

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká ve 12.-13. díle?

Co nás čeká ve 12.-13. díle?

V posledních dvou epizodách nás čeká několik plánů ke zničení Prázdnoty, které postupně selhávají, proto rodina Mikaelsonových přistoupí k takovému, který pro ně bude znamenat velkou oběť.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás