Vikings (Vikingové) Lagertha

Lagertha

Lagertha

Ragnarova manželka, která je členkou štítonošek.

Sezóny 4
2013 - 2017


Lagertha je oddaná manželka Ragnara Lothbroka, která je dobře známou bojovnicí-štítonoškou. Často také bojovala po boku svého manžela a dalších Vikingů.

Díky svým úspěchům si získala pozornost Ragnara, se kterým se oženila a má s ním syna Bjorna a dceru Gydu. Svou povahou často ukazuje, že je opravdu pravou severskou ženou, protože se někdy chová hrubě jako muži.


Lagertha je žena, která se dokáže postarat sama o sebe. Pro Ragnara představuje bytost neodolatelné krásy. Když se Ragnar začne věnovat jiným povinnostem a nakonec se stane i jarlem, Lagertha usedne po jeho boku a panuje s ním. V době Ragnarovi nepřítomností se stará o svou rodnou domovinu, kde ukazuje své vůdcovské vlastnosti.

Když se po čase Ragnar vrátí ze svých výprav, přijede za ním jeho milenka Aslaug, a tak se s Lagethou nepohodne. Lagerthu to natolik vytočí, že se rozhodne Ragnara opustit a najde si nového manžela.

Lagertha je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
n3rox

Boží!

26.7.2017 | 23:43:01
armunder 14

Už mě začíná srát!

1.7.2017 | 18:48:19
Lišče

Úchvatná! Čím více Lagerthy tím lépe!

17.6.2017 | 14:24:18
Golradir

Kůstka :P

11.5.2017 | 23:02:54
Chmur

Postupem času mě přestává bavit. Navíc jako jedna z mála postav očividně fyzicky nestárne, což je od tvůrců dost hloupé. Nějaké ty šediny by asi mít měla.

5.5.2017 | 21:53:53
Terrorka19

Já jí tak měla ráda. A teď doufám, že se chlapci opravdu pomstí. Čeho je moc, toho je příliš, moc se tvůrci rozvášnili, co se její postavy týká. Každej má nějakou chybičku, jen ona ne, velmi nepřirozená postava a to já nerada…

24.2.2017 | 17:47:43
Dark Angel

Pre mňa najzaujímavejšia postava. Neskutočná vo všetkých smeroch. Skvelá bojovníčka, milujúca a oddaná žena, hrdá matka, pravá vikinka. Bez nej by to nebolo ono. Lagertha je najsilnejšia ženská postava a myslím si, že sa jej tvorcovia len tak ľahko nezbavia. Katheryn Winnick ju stvárňuje bravúrne a má u mňa palec hore aj zato, že nepotrebuje žiadnych kaskadérov, čo sa bojových scén týka :) obdivuhodné…

20.2.2017 | 9:28:53
Kajinka.123

Pro mne super hustá, tvrdá ženská od začátku až do konce, v první sérii společně s Ragnarem nejoblíbenější, potom, co přišla vychcaná kreténka Aslaug, s kterou to Ragnar fakt podělal (ještě tomu všemu přidal svou mimo posedlostí trapným Athelstanem), tak ho pro mě fakt překonala (těsně za ní Floki) , fakt mě potěšila, jak jí konečně pěkně sejmula a vrátila se zpátky kam patřila. Ona a Floki jsou jediní za všechny série, kteří se drží tvrdě svých zásad a jsou věrní daným slovům, nemění je s každým prdem. Myslím, že jen tak se jí nezbavíte ;-)

20.1.2017 | 0:16:18
Bastinor

Teď poslední sérií solidně u mně klesla. Je to škoda, už je příliš náročná.

13.1.2017 | 18:56:06
Lunixis

Ve 4. sérii je to ambiciózní pička, nepomáha jen se stará sama o sebe , vykašlala se na Bjorna nasrala Ragnarovy syny… nevím no už jí nemůžu vystát

12.1.2017 | 17:27:24

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pátá série Vikings

Co všechno víme o páté sérii?

Co všechno víme o páté sérii?

Ihned po skončení čtvrté série se začaly objevovat otázky týkající se páté řady. Pojďte se podívat na to, co všechno zatím víme o pokračování, kterého se dočkáme ještě letos.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás