Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Rubi

#2097 téčko171: když už tady pořád tak zaujatě řešíš ty náctileté fracky, můžu se prosím zeptat kolik let je vlastně tobě? prezentuješ se tu totiž jako totální důchodce :-D

#2103 téčko171 #2104 Deepthroatus
15.5.2015 | 16:22:39
pindajara

#2099 CastielAngelow: Souhlasím naprosto se vším. Konečně jsme se po těch dvou sériích dvojsmyslů a momentů dočkali. Musím říct, že tenhle seriál po 20. díle dostal díky tomu, že se dali konečně dohromady novou dynamiku. Celá série byla top, i když tu bylo pár špatných momentů. Například „Raylicity“ bylo nutné zlo, protože se opakovaly momenty z 2 série mezi Oliverem a Sárou. Teď akorát byla na řadě Felicity a její momenty s Rayem. Ale díky tomu jsme tam, kde jsme chtěli být. Řekl bych, že všechny společné scény byly top. I když možná nad všemi vyčnívá Felicity a její záchrana Olivera. Nejdřív jsem si myslel, že to je Ray, ale poté jsem byl velmi mile překvapen. I když tomu nasvědčovala Rayova otázka „Co by udělal Oliver?“, že ho Felicity zachrání. Jediná škoda je, že zůstalo nevyřešené Oliverovo manželství s Nyssou. O tom, že Oliver a Felicity spolu odjedou jsem věděl už asi měsíc dopředu, ale stále jsem tomu nemohl uvěřit. Se seriálem to mám tak, že mi jde jak o tu akční stránku, tak i tu Olicity stránku. Tohle bych asi zakončil, že budu citovat Olivera. „Can I say something strange? I´m happy.“

#2105 Baltik #2115 CastielAngelow
15.5.2015 | 17:23:20
téčko171

#2101 Rubi: Je mi sto a jeden rok.

webmaster
15.5.2015 | 18:04:43
Deepthroatus

#2101 Rubi: Mně např. je 23 let. To, že jsem začal Arrowa sledovat ve 21 nehraje zde žádnou roli. Prostě taky zastávám názor, že kdyby to zůstalo pořád tak temné a Oliver se nadále nesral a děroval padouchy jako na běžícím páse s chladnokrevným pohledem a klidnou rukou natahující luk, tak by to seriálu hodně prospělo…Však proboha, tady je tak nehorázně moc seriálu náctileté děcka…

#2108 téčko171
15.5.2015 | 18:23:27
Baltik

#2102 pindajara: Že tě to stále baví psát tyhle slohovky, pořád o tom samém. Furt, furt a furt…

15.5.2015 | 18:24:36
téčko171

#2100 marecek8: Tak já se přiznám, že už dlouho z produkce The CW kromě Arrowa nesleduju nic jiného, právě z toho důvodu, že Arrow ještě donedávna vybočoval z toho teenage crap standardu mateřské stanice. Uvažoval jsem ještě nad Supernatural, ale vzhledem k tomu, kolik to má řad, si raději počkám na léto.

#2116 CastielAngelow
webmaster
15.5.2015 | 18:26:21
Baltik

Jo málem bych zapoměl ,scéna ve Flashbacku jak to tam začal Oliver řezat po tom, co umřel Akio, tak ani nevím, kdy naposled takhle rozdával rány.

15.5.2015 | 18:26:47
téčko171

#2104 Deepthroatus: Tak zrovna tenhle názor já nezastávám, já naopak souhlasím s vývojem postavy jako takové od chladnokrevného zabijáka po jakž takž self-righteous strážce na způsob Batmana – ostatně snad všichni hrdinové z DC jsou známí tím, že své nepřátele zásadně nezabíjí. Mně jenom vadí ten přeslazený telenovelistický nádech, který ten vývoj provází.

webmaster
15.5.2015 | 18:29:53
Amper

Já bych rád někdy už viděl nějakého DC hrdinu, který nebude pro teens a bude stejně temný, krvavý a drsný jako Daredevil od Marvelu.. Ten mě asi zatim chytnul nejvíce. Gotham má takový nějaký náznak (mimochodem můj nejoblíbenější seriál), ale zkrátka na Daredevila nemá nikdo.. Marvel nasadil celkem velkou laťku..

15.5.2015 | 18:40:29
panakoja

neviem ako vy ale mne sa ten legends of tommorow moc nepáči, už to je viac sci-fi a trailer naň mi pripomína star wars, samé laserový zbraňe, robotický ludia,,, hlavne že povedali v druhej sérii u arrowa že sa budú viac držať pri zemi, očakával som od že z toho bude trošku reálnejší seriál, a nie že tam bude lietať „iron-man“, a podobný, ak to budú aj nadalej miešať do arrowa tak amen tma, z arrowom som potom skončil, ach jáj, zlatá prvá a druhá séria :/

15.5.2015 | 19:14:15
mirasagan

Naprosto spokojen až na jednu jedinou scénu která se v seriálu opakuje už po xxxxx, a to ta jak Malcom měl zase vlastní plány! Vedení ligy bych stejně nejraději předal nysse!

15.5.2015 | 19:41:03
Dug55

Mě to teda zklamalo já jsem si přál, aby se Oliver stal Rasem… Tady ten happy end se mi nelíbil :D Celou třetí serii jsem čekal až Felicity zemře a ono nic :(

15.5.2015 | 20:43:17
panakoja

možno ona fakt zomrie alebo ju niekto unesie v dalšej sérií a oliver začne znovu zabíjať, inak čítal som niečo o tom že jeho tradičný oblek už v serialy neuvidíme :/

15.5.2015 | 22:51:36
placka341

Pecka prostě, mělo to slabší chvíle ale pecka :3 těším se na 4.sérii......

15.5.2015 | 23:28:31
CastielAngelow

#2102 pindajara: Právě to je ono. Já mám ten seriál rád a to dost. Jasně, v první sérii jsem doufal že to skončí s Laurel, ale, jak se objevila Felicity. V téhle sérii byly prostě pro mě tak krásné top momenty. Jenže já jsem ten typ co je smutný když konec filmu Fifty shades of Grey končí tak jak končí, takže mám v téhle sérii top momenty jako… „Říkal jsi dvě věci, co je ta druhá?“ „Že Tě miluju“. Já byl jak dítě co dostane hračku, prostě… „Jupííííí!“ To samé, když se KONEČNĚ poprvé milovali v Nanda Parbat… Boha, já na to čekal tak DLOUHO! A pro ospravedlnění, jsem citlivá osoba a mám rád Oliverovi polonahý scény, jeho bicáky, tudíž prostě fandím těm romantickým chvílím :D Celou sérii už mám bezpečně uloženou v PC i s titulky ♥

#2117 téčko171 #2118 pindajara
15.5.2015 | 23:57:43
CastielAngelow

#2106 téčko171: To tu jako veřejně přiznáváš, že jsi nikdy neviděl Supernatural? :O Pro mě jako bigga fandu co viděl 1 – 6 sérii asi 5× je to dost ostudné :D Začal jsem na to koukat asi v 15ti letech zhruba. To jsem se ještě bál tmy, monster a bál se jít v noci na záchod :D

16.5.2015 | 0:00:02
téčko171

#2115 CastielAngelow: Dobrý – bože – na nebesích. A já myslel, že pindyjáru už nic nepřekoná. Čumím s otevřenou hubou. A upřímně nevím jestli brečet, nebo tleskat.

#2118 pindajara #2120 Baltik #2123 kiso1561
webmaster
16.5.2015 | 0:01:46
pindajara

#2115 CastielAngelow: Kamaráde, jsme na tom úplně stejně. Já taky rád tyhle momenty. Od „Felicity, would you like to go to dinner with me?“ přes „You´ve opened my heart in a way I didn´t know was possible. I love you.“ až po „Can I say something strange? I´m happy.“ to byla jedna velmi krásná sezóna. Třeba finálový scény v podání Olivera a Felicity jsem si na YouTube pustil už několikrát. A máš pravdu, bylo to dlouhý čekání, ale jsme tam, kde jsme chtěli být. Řekl bych, že jsem připraven na 4. sérii. A taky to vypadá, že se konečně dočkáme šťastnýho Olivera.

#2117 téčko171: Když ti to vadí, tak na to nemusíš reagovat. Jasně podle tebe by měl bejt Oliver sám, temnej a v každým díle zabít alespoň 10 lidí. Kdyby to tak bylo, tak by na to lidi přestali koukat, protože by to bylo pořád to samý. Jedna věc je, že díly, kde se vyskytuje Olicity mají největší sledovanost. A myslíš si, že by tomu, tak bylo, kdyby byl Oliver samotář, temnej a vraždnej? Já si to nemyslim. A ještě poslední věc. Když mě chceš pomlouvat, tak to napiš alespoň pořádně. A ušetřím ti otázku. Ne, nejsem gay.

#2124 téčko171
16.5.2015 | 3:47:05
Scenárista s veľkým S

3 Seria bola prvotriedny odpad na Flasha sa nechytala

#2122 Billy the Kid
16.5.2015 | 6:36:54
Baltik

#2117 téčko171: No, jednou to přijít muselo. Souhlasím s tebou. Felicity mám rád, ale toto je už příliš.

Jestli tady budou takhle psát už dva lidi a nebudou to ženy… http://x3.cdn03.imgwykop.pl/…5A2mXWoL.jpg

#2125 komja
16.5.2015 | 6:55:27


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama