Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Baltik

#2159 paule: Jo moje chyba, po tom incidentu je.

18.5.2015 | 17:41:00
skream2

#2130 Chiarlotte: Je tu snad místo i pro negativní kritiku ne? Od toho jsou diskuze. Bohužel, Arrow teď klesl na pořad pro děti. U posledních tří dílů a traileru na Legends of tomorrow mi bylo trapně, jako bych se díval na teletubies. Takže oživili i Sáru :D To můžou i Tommyho a Oliverovu matku – už by to nikomu myslím nepřišlo divné. Nevěřím už ani tomu že Ras je mrtvý. Jediná jistota je, že obyč. protivníci budou stále jen tupé loutky, minutu vytahující pistoli, čekající jen na své vlastní odprásknutí a tupý příběh…

#2166 cocumis
20.5.2015 | 8:20:53
panakoja

Počul som že chcú oživiť aj Rasa

#2169 Rubi
20.5.2015 | 14:50:29
paule

V 6. sérii Oliver koupí novou loď pojmenuje jí Queen Gambit 2 a vydá se najít tělo svého otce někam do hlubin oceánu aby ho mohl oživit. Cestou se staví na Lian Yu vykopou Shado a oživí jí taky. Oliverův otec bude chtít zpět i svou manželkou takže půjdou vykopat i Moiru. Když Moira obživne rozhodne se s Oliverovým otcem někam odjet a při loučení dostane Oliver od svého otce další zápisník se jmény a vrátíme se zpět ke stylu první série. Samozřejmě ještě někdy během toho oživí Tommyho.

#2167 skream2
20.5.2015 | 15:21:43
cocumis

třetí série je DÍKYBOHU za námi tak už tuhle teenage trapárnu odepněte z „elitních seriálů“ a radši připíchněte nějakej obstojnější..

20.5.2015 | 17:26:07
cocumis

#2162 skream2: Taky sem horko těžko rozdejchával trailer Legends of tomorrow.. A ještě k tomu ten titulek : „dechberoucí“ … Edna absolutně bez soudnosti !!

#2168 skream2
20.5.2015 | 17:30:03
skream2

#2164 paule: Mě to chvílema přišlo jako parodie na Arow 1. sérii.

20.5.2015 | 18:13:28
skream2

#2166 cocumis: Když sem viděl jak „tvrďácky“ trapně se tváří hl. hrdinové a jak se z Raye stal mravenec tak sem řekl tohle teda ne…

20.5.2015 | 18:14:37
Rubi

#2163 panakoja: spíše to ale vypadá že to bude skrze Flashback, přeci jenom se 4 řada bude týkat Damiena Darhka a to byl Ra´sův největší nepřítel, počítám že tam budou vzpomínky na jeho střety s Darhkem … i když na druhou stranu … Oliver ho zabil přesně tak jako on jeho na té hoře a Oliver to přežil … mohl by klidně i Ra´s

20.5.2015 | 18:20:01
Wolverine 815

Teď koukám na Chucka a tam je herec, který zde hraje Raye a tam je to pořádnej hajzl. V Arrowovi ho mám radši ale ne o moc. Viděl někdo z vás Chucka, kde vám přijde lepší?

#2174 Deepthroatus
20.5.2015 | 22:33:44
Bizzy

Mě ani nepřijde že by se seriál zhoršil kvůli přibývající romantice apod. Ale spíš např. u Stephana mi přijde že i jeho ten seriál moc nebaví. Nevím, ale už si to taky neužívám ten seriál jako v prvních dvou sériích. Navíc by mě zajímalo jak teď Flash ovlivní další díly Arrow. Jestli se tam budou vracet nějak v čase a Arrow bude následovat díky tomuto a nebo se flash bude odehrávat v paralelním vesmíru případně v jiné dějové linii?

Jsem velice zvědav jak to scénaristi propojí. a ještě s Legends of tomorrow. Aby nakonec z toho nebyl jeden velký guláš. Rozhodně se těším na další série, ale jestli ji budou opět ukončovat nějakým trapným klišé nebo tím, že někdo chce zničit Starling city tak to bude konečná.

21.5.2015 | 8:15:48
LostArrow

No bohužel se tady nemožu vyštavit jak bych chtěl protože jsem neviděl cca poslední 4 díly a vidím to tak že se na to podívám až bude začínat 4. série abych teda věděl jak že to teda „skončilo“ :D Ale co jsem si tak letmo četl příspěvky tak se mám na co „těšit“ :D

21.5.2015 | 22:57:52
pindajara

Neví někdo náhodou jak budou Legends Of Tomorrow navazovat na 3. řadu Arrowa a 1. řadu Flashe? Vím o tom, že se tam už Atom zmenšuje, takže by to mělo asi po konci těchto dvou řad. Akorát netušim jak by to mohli navázat. Jen jsem ale nepochopil jednu věc. V ukázkách je vidět, že Oliver má starej oblek i luk a přitom Stephen oznámil, že už tenhle oblek nebude nosit. Neví o tom někdo něco víc? Protože mě by to vážně zajímalo.

#2175 Nitram92 #2176 kiso1561
22.5.2015 | 12:33:21
Deepthroatus

#2170 Wolverine 815: Jojo, v Chuckovi taky dostal pár střel do hrudi a spadl do řeky, nakonec se zjistilo, že je obživnutý… Nicméně Chuck vs. The other guy je podle mě nejlepší epizoda.

22.5.2015 | 15:17:30
Nitram92

#2173 pindajara: Legends of Tomorrow by se měly vysílat až příští léto (pokud se něco nezměnilo), takže by teoreticky měly navazovat až na čtvrtou řadu Arrowa a druhou řadu Flashe.

22.5.2015 | 15:31:47
kiso1561

Legends of Tomorrow má byť len 12 či 13 častí a majú byť vysielaná začiatkom roka keď bude mať Flash a Arrow prestávku po polovici série.
#2173 pindajara:

22.5.2015 | 15:34:26
KergeSinko

Týjo abych pravku řekl, zklamalo mě finále. To že Palmer Technologies z části vybouchlo (i s Reyem) to by se ještě zvládnout dalo. Ale Felicity, která létá s oblekem jako by se v něm už narodila ? to bylo trochu moc…No stejně mám pocit, že už se v tom posledním díle něchtělo nikomu moc hrát…Jako by byli hromadně nas*raní na režiséra a prostě se domluvili, že se mu na to zvysoka vyse*rou :D a prostě to nějak dokončí ten seriál…Snad další série překvapí …

#2178 KergeSinko #2180 Rubi
22.5.2015 | 21:03:24
KergeSinko

#2177 KergeSinko: + se tam objeví flash, který by mohl klidně změnit děj seriálu sám, ale nemůže, protože prostě „nemá čas“ …zvláštní…zvlášní…

#2179 migthedragon #2181 paule
22.5.2015 | 21:05:10
migthedragon

#2178 KergeSinko: Tjn to že ho čeká důležitý rozhovor s Wallsem mi přišlo jako ten nejdebilnější důvod, který tam mohli dát :D

23.5.2015 | 9:31:56
Rubi

#2177 KergeSinko: a proč by neletěla s oblekem? jasně jsme viděli že se oblek dá řídit na dálku, evidentně ho řídil Atom … zase v tom nehledejtě zbytečný chyby kde nejsou :-(

#2181 paule #2184 Onewinged
23.5.2015 | 11:33:10


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama