Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Janyk

Ten pes K9 unit :-)

8.10.2015 | 21:56:10
karlospajdos

Koukám samej odborník tady :D :D :D Proč na to koukáte když to hejtujete akorát? Běžte si pustit ordinačku radši!!! (y)

#2243 téčko171
8.10.2015 | 22:37:10
téčko171

#2242 karlospajdos: Však tohle je ordinačka.

webmaster
8.10.2015 | 22:54:26
marecek8

Najlepší bol záporák (ktorý má potenciál, len nech ho neposerú) a flashforward na konci. :D Ale inak… ja vám neviem, niečo mi tam tom proste vadí, presne ako pri väčšine epizód 3. série.

Nepochopil som toho Lanca, to akože malo byť čo?

A neskutočne ma iritovala Laurel a jej „tajná identita“. Vlastne všetky tie ich tajné identity. :D Presne na tomto som sa rozčuľoval aj minulý rok, ale ja to ani inak neviem. Celý diel som totiž rozmýšľal, ako dopekla môžu byť tí ľudia takí sprostí, veď tá Laurel, čo je na tej policajnej stanici takmer denne si tam pobehuje so škraboškou na tvári a čáry-máry, už je to niekto iný. A Digglova prilba fakt vtipná… Napokon, definitívna otázka, ako si Oliver mení hlas? :D Neviem prečo mi to napadlo, ale to menenie hlasov pri jeho preslove ma tak iritovalo, že mi to nedalo a musel som sa spýtať. :D

Ja nechcem len hejtovať, vážne sa snažím si to užívať, ale dnes je to pre mňa sklamanie, aj u Arrowa, aj u Flasha. Dúfam ale, že sa tvorcovia poučili z minulého roku a prinesú niečo, čo nám vyrazí dych. Zatiaľ to tak veľmi nevyzerá, ale snáď sa toho dočkám.

#2252 Baltik
8.10.2015 | 23:26:24
skalloo

Dobry štart sezóny.musim sa priznať že lepši ako flash. zaporak 100 bodov…koniec skvelý…

8.10.2015 | 23:40:31
Vission

myslim ze s tim hrobem na konci bude mit co docineni malcolm ;) bude si chtit v necem prilepsit tak nesikovne zasahne do deje v Starling … ehm Star city a nekdo to odskace … to jeho bude chtit oliver zabit a i to „moje zodpovednost“ tomu nasvedcuje kdyz prave ollie dosaadil malcolma jako noveho ra' se

8.10.2015 | 23:44:07
terari

No nevím díl nic moc a diskuze k hrobu jestli to bude nebo nebude Felicity :/ Sice nechci aby byla ale proč jinak by tam byl Barry???? On měl s Felicity vztah, byli kamarádi. Myslím že kdyby tam ležel někdo jiný než Felicity tak by Barry nepřišel ne? neměl by k tomu důvod vždyť ty ostatní potkal maximálně 2× Ale je blbé na začátku serie říct Felicity(nebo někdo jiný… nemyslím si) umře.

#2249 Xegiie
9.10.2015 | 0:50:58
Yalka

Za šest měsíců se může stát hodně věcí (mj. se Barry může sblížit nebo skamarádit z někým z Arrow teamu).

9.10.2015 | 1:10:17
Xegiie

#2247 terari: Barry je jeho kamarad, a znal vsechny z teamu, spis nevidim duvod proc by nemel jit na pohreb.. nemusi to byt Felicity

9.10.2015 | 1:26:53
ljarosova99

Mne napadla Felicity a Thea. Nechce se mi věřit že by zmeškal pohřeb Felicity a že by tam třeba nebyl vidět Cisco,který se s ní také znal. A přijít na pohřeb kamarádovo sestry je slušnost a to by i nemusel stihnout. Tam by vysvětlovalo i to moje zodpovědnost,to on ji přeci oživil a Malcolm nesouhlasil. No docela mne tím naštvali :-D

9.10.2015 | 6:32:32
ezeky

na prvni dil to bylo v poho…teprv se to rozjizdi ne…no a k tomu hrobu aby to nebyla Thea oliver prece rikal ze se meni a je agresivnejsi…a ras nez ho zabili rikal ze ta voda jak ji ozivila ji ma zmenit nebo tak neco jestli si to dobre pamatuju ne…

9.10.2015 | 7:03:21
Baltik

#2244 marecek8: Nevím teď kdy, ale v minulých sérii bylo ukázáno, že maji takový přístroj o velikosti malého mobilu, který stiskem zapnuli a začlo to měnit hlas. I Roy to měl. Nebo to taky uměl mobil, se kterým se Oliver spojoval s Lancem. Oliver do něj mluvil normálně, ale Lance ho slyšel Batmanovským hlasem, jak to nazvali Želvy Ninja v jejich aktuálním filmu, kde byla podobná scénka :D

9.10.2015 | 7:35:30
Elizabeth1

Tomuhle seriálu už nic nevěřím, takže nechají půl roku diváky spekulovat a rozčilovat se, jestli umřela Felicity nebo Thea, aby to byla nakonec nějaká bouda pro dopadení padoucha. Mimochodem, Diggova helma – to bylo jak v parodii, a Laurel je pořád stejně nesympatická. A Felicity začíná dost přehrávat. Nicméně byl to první díl, tak hned nesoudím celou sérii.

9.10.2015 | 8:28:40
cEpi

Dle mého názoru se o Felicity nejedná, protože po emoční stránce by byli Oliver i Barry víc zdrcený. Na druhou stranu to je někdo blízký Oliveru, ale né tolik Barrymu (což Felicity je), protože si odběhnul jako by nic. Takže přichází v úvahu Thea, Diggle a Laurel. Z těhdle tří bych po stránce příběhu asi zabil Theu, po stránce mého přání bych nejradši zabil Laurel, nechal jí oživit v Lazarus pitu a následně jí zabil znovu. Kdyby měl zemřít Diggle, tak by to bylo takové nic moc bez další mužské postavy, ještě když mu teď udělali helmu AKA Soudce Dredd.

9.10.2015 | 11:10:10
paule

Osobně bych se přikláněl k teoriím Lance/Thea. Nevěřím že to bude Felicity protože když se to řešilo v minulé řadě tak se všude psalo jak tam Olicity je kvůli přilákání dalších fanoušků a že je to potřeba takže se mi nezdá že by si to najednou rozmysleli. Největší pecka bude že ve finále zjistíme že nikdo neumře a byla to třeba jen Olivera noční můra kterou mu vyvolal Damien jeho maigckýma ručičkama. Navíc si myslím že na to nebudeme muset čekat do konce série podle mě tohle bude mid season finále.

9.10.2015 | 11:14:11
jurqai

Ten hrob bude asi patriť Felicity. Tesne predtým ten záber na prsteň ktorý jej nestihol dať. Vidím to tak že sa asi s nami Felicity rozlúči bohužiaľ. Škoda dobre sa na ňu pozeralo

9.10.2015 | 13:57:49
jurqai

Ten hrob bude asi patriť Felicity. Tesne predtým ten záber na prsteň ktorý jej nestihol dať. Vidím to tak že sa asi s nami Felicity rozlúči bohužiaľ. Škoda dobre sa na ňu pozeralo

9.10.2015 | 13:57:55
HellTsuku

Ne zemře Thea, přece by nezabili Felicity, což je oblíbená postava Teen diváků :D

#2260 Kotysek #2261 Kotysek
9.10.2015 | 14:13:37
Kotysek

#2259 HellTsuku: No tak za 1) nevíme jestli to po 6 měsících bude navazovat na ep02, tam se vyskytuje Thea a Felicity ne nebo pak za 2) Jestli nechají to takhle a po cca 10 epizodách se dostanem do toho co se má stát za 6 měsíců, ale upřímně je podle mě blbost aby umřela Thea… už by to bylo ujeté… stačilo , že mu umřel Tommy,Tatka,Mamka, a k tomu i segra ? To by se mohl Arrow přejmenovat na seriál vyhlaďte rodinu Olivera Queena…

9.10.2015 | 15:16:02


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama