Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Kotysek

#2259 HellTsuku: No tak za 1) nevíme jestli to po 6 měsících bude navazovat na ep02, tam se vyskytuje Thea a Felicity ne nebo pak za 2) Jestli nechají to takhle a po cca 10 epizodách se dostanem do toho co se má stát za 6 měsíců, ale upřímně je podle mě blbost aby umřela Thea… už by to bylo ujeté… stačilo , že mu umřel Tommy,Tatka,Mamka, a k tomu i segra ? To by se mohl Arrow přejmenovat na seriál vyhlaďte rodinu Olivera Queena…

#2262 Rubi
9.10.2015 | 15:16:06
Rubi

#2261 Kotysek: Klidně by to ale Thea být mohla, protože když vezmeme v úvahu komix, tak tam Oliver taky přijde o všechny příbuzné. Ono svým způsobem v tom hrobě může ležet kdokoliv ze seriálu, kromě Olivera a Barryho :-D

9.10.2015 | 15:28:41
Dominion

Nějak pořád nechápu, jak jste přišli na to, že by to mohl být Lance. Prošvihla jsem něco? Kvůli němu by asi Oliverovi slza neukápla (i když co my víme, co se za těch šest měsíců stalo :) ). První co mě napadlo, když jsem viděla ten hrob (myslím až to po Co to…???!!!), bylo: to je Thea. Nechci spekulovat o tom jak, kdo a co, myslím, že je to zbytečné, byla to jen první myšlenka.

9.10.2015 | 15:33:10
Dominion

Taky si myslím, že kvůli Felicity by byl Barry víc zdrcený, ale těžko říct co tam tvůrci zase vymyslí.

9.10.2015 | 15:34:32
PatasEl

Podle mě to, že Lance spolupracuje s Damienem má nějakou souvislost se Sarou. Malcolm je sice vůdcem ligy, ale přijde mi, že Lancovi nejspíš slíbil, že Saru oživí.

9.10.2015 | 16:57:03
Baltik

Lance obrovské zklamání, že se přidal na temnou stranu… má dost času to vyžehlit

…obrovské sklamání… Jinak první dil normální, ani zlý, ani dobrý. Stále moc hrdinských proslovů…

9.10.2015 | 17:15:27
Exie_

Damien Darkh bude jednoznačně velice zajímavým záporakem této série a co víc? Rozvijí se různé teorie, diskuze, že Damien je otcem Felicity… Co vy na to říkáte? Jaký máte na to názor? V seriálů jsme se setkali pouze s matkou Felicity, ale její otec byl prý násilný kriminalník…

#2268 Rubi
9.10.2015 | 17:35:07
Rubi

#2267 Exie_: já osobně nepochybuji o tom, že ten záhadný otec kterýho nám předhazují už od druhé série je právě tenhle chlap … a jestli to tak bude a ve finále zabije vlastní dceru tak to bude masakr … nedivila bych se ničemu

#2269 maxf1 #2270 Exie_
9.10.2015 | 17:38:21
maxf1

#2268 Rubi: Jako vzhledem k tomu, že se má vrátit matka, zní to i dobře.

#2271 Exie_
9.10.2015 | 17:41:45
Exie_

#2268 Rubi: Otázka je, kdy nám to opravdu předhodí a zjistíme záhadu, kdo je otcem Felicity. Už vidím tu scénu: Damien: Já jsem tvůj otec. Felicity: To snad ne…

9.10.2015 | 17:41:45
Exie_

#2269 maxf1: Souhlasím. Damien má plnou kvantu technologií a Felicity je „IT maniák“, což by nasvědčovalo po kom tohle má a nasvědčují tomu i další věci. Dokážů říct, že je to vysoká pravděpodobnost…

9.10.2015 | 17:49:21
Nela2207

Prosim vas, viem mi niekto povedat preco bol jak v Arrowovi tak Flashovi odkaz na Batmana? Presvihla som nieco?

#2274 Baltik
9.10.2015 | 18:45:02
paule

Jsem tvůj otec Luku. Teda pardóóóóóóóóón, Felicity. To bude fakt originální jestli to tak bude :D

9.10.2015 | 19:01:55
9.10.2015 | 19:32:34
Alenn

omg milion kulek a žádná nikoho neškrábne ale jeden šíp to jo

9.10.2015 | 20:16:44
Holldir

Následující díl nebude navazovat na konec První. Ona scéna z pohřbu bude finálem serie

Oliverovi ukápla slza. To by nebylo nic neobvyklého na pohřbu. Ale kolik lidí vlastně v seriálu mělo pohřeb. Touhle scénou chtěli jen utvrdit Oliverovu vendetu. A to podstatnější…Barry by na pohřeb přisel včas kdyby stíhal. Nestihl. Kvůli pohřbu někoho koho sotva zná by se ani pořádaně nenamáhal přece. A jediný koho z toho týmu zná nějak lépe než jen od vidění při návštěvě je Felicity. Též Oliver vypadal daleko hůř než kdyby mu zemřela Thea, Diggle či Laurel. Navíc mnoho diváků velmi protestovalo proti vztahu Olivera s Felicity. Myslím, že je to celkem jasné kdo tam leží

#2277 HellTsuku
10.10.2015 | 2:20:33
HellTsuku

#2276 Holldir: No já vím, když někdo umře s rodiny to není tak hrozný.....

10.10.2015 | 4:45:00
Iviii.D

Taky si myslím, ze tam bude Felicity. Na jednu stranu by mi to vadilo pač se k němu hodí a jako jsou hezky par. Ale zase kdyby umřela dostalo by to dobrý spad a zase něco překvapující ho viz druhá série. Takže je mi asi jedno kdo tam leží, a těším se až to odhalí. Jinak Star série v pohodě čekala jsem větší hrůzu ale videt Laurel to fakt jako asi npotrebuju.

10.10.2015 | 9:40:49
achmedek

Lidi a to Vám fakt nevadí co se z toho serialu stalo? Že sem pletou nějaký metalidi ktery do stylu seriálu vubec nepatří? Tim že vzniknul Flash a oni chtěli částečně spojit průběh to zkazili.. už se jenom bojím co se stane až bude i legends of tommorrow..

#2280 Cermb0
10.10.2015 | 14:00:28
Cermb0

#2279 achmedek: Jo mě to vadí dost, první díl čtvrté sérky jsem málem nedokoukal. Stal se z toho seriál pro 14 leté děti, kde všechno vybuchuje, lítají jim tam lasery z očí, telekinezí zastavují šípy..Sorry, ale tohle není pro mě.

#2286 Exie_
10.10.2015 | 15:53:28


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama